- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7242)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1135)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (185)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 5 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Standard USB: | |
| Prędkość transmisji: | |
| Kolor: | Szary |
| Ekranowanie: | Tak |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
|---|---|
| Kolor: | Biało-szary |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Impedancja [Ω]: | 38 |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S |
| Waga [g]: | 339 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Ekranowanie: | S/FTP |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Kształt kabla: | Okrągły |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Nie | |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Waga [g]: | 240 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Radio samochodowe |
| Kolor: | Czarny |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowy |
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Impedancja [Ω]: | 32 |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5 |
| Waga [g]: | 340 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Rodzaj: | Ręczny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| 150 | |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Konstrukcja: | Ergonomiczny kształt, Ergonomiczny uchwyt, Przycisk zwalniający końcówki |
| Funkcje: | Możliwość mycia końcówek w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk zwalniający końcówki, Wyświetlacz LED |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Kolor: | Czarny |
| Technologia łączności: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja na Android i iOS, Plug and play |
| Kompatybilność: | Android Auto, Car Play |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth 5.4, Obsługa kart microSD, Obsługa pamięci flash USB, Podświetlenie RGB |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 10W |
| Rodzaj: | Golarka foliowa / trymer (bezprzewodowa) |
|---|---|
| Zastosowanie: | Golenie i trymowanie zarostu oraz włosów |
| Funkcje: | Wodoodporna, wyświetlacz LED (poziom baterii i prędkość), 3-stopniowa regulacja prędkości... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe (Li-ion 3,7 V 1400 mAh) / USB 5V/1A |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Biuro Magazyn Firma Sklep |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Windows, Mac OS, Android, Linux |
| Waga [g]: | 1000 |
| Rodzaj: | Lampka nocna |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Regulacja jasności: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje: | Pomiar ciśnienia, Pomiar wilgotności powietrza, Prognozowanie pogody, Zegar |
| Funkcje dodatkowe: | Budzik, pamięć pomiarów maksymalnych i minimalnych, pomiar ciśnienia, pomiar temperatury wewnętrznej... |
| Zasilanie: | Bateryjne lub przez zasilacz (USB 5 V 200 mA lub 2 x LR03 AAA) |
| Pomiar temperatury: | Zakres pomiaru temperatury na zewnątrz: od -40°C do 70°C |
| Rodzaj czujnika pogody: | Bezprzewodowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski / turkusowy |
| Zasilanie: | 5V DC 1A |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Barwa światła: | RGBW |
| Dla dzieci: | Tak |
| Wymiary [mm]: | 111x111x160 |
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 4.4 |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 1.1 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 200 |