- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7243)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1145)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 15W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Przycisk podświetlenia |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlenie RGB, Regulacja głośności |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Kompatybilność z Android Auto, Kompatybilność z CarPlay, Kompatybilność z iPhone/Android, Siri... |
| Regulacja głośności: | Nie |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ: | Inteligentny |
| Rodzaj produktu: | Wideodomofon |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Czytnik kart i breloków zbliżeniowych, Domofon do furtki, Funkcja interkom, Bezprzewodowy |
| Kolor: | Granatowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Męski |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Ostrza: | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia pod bieżącą wodą: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy uchwyt, Wodoodporność, Wskaźnik naładowania |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
|---|---|
| Zasilanie: | Kinetyczne, Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | System inteligentnego kodowania |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 38 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Rodzaj produktu: | Dzwonek |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
| Funkcje dodatkowe: | System inteligentnego kodowania |
| Typ dzwonka: | Bezprzewodowy |
| Ilość dźwięków: | 60 |
| Stopień ochrony [IP]: | IP20, IP55 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Przygotowywanie smoothie, Rozdrabnianie |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.6 |
| Blender do smoothie: | Tak |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Typ złącza: | USB Typ C, USB-A |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 20W, Satelitarnego 12W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Radio FM |
| Typ zestawu: | 2.1 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 3 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 20W, Satelitarnego 13W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Radio FM, USB |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 25W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Odtwarzanie muzyki z dysków USB |