- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (7243)
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (104)
Komputery i tablety (1145)
Smartfony i zegarki (744)
Foto i kamery (9)
Gaming (187)
Rowery i hulajnogi (7)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | LC/UPC - LC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Duplex |
| Długość [m]: | 1 |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
| Typ światłowodu: | Jednomodowy |
|---|---|
| Złącza: | SC/UPC - SC/UPC |
| Rodzaj konstrukcji: | Simplex |
| Długość [m]: | 5 |
| Średnica kabla [mm]: | 3 |
| Dodatkowe informacje: | Minimalny promień zgięcia: 10 mm, Średnica włókna: 9/125 µm, Temperatura pracy: od -40 do +85 stopni Celsjusza... |
| Kolor: | Żółto-niebieski |
Sugerowana cena producenta:
7,99 zł
| Typ zestawu: | 2 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 100W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Inne: | Wzmacniacz |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 5.7 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 5.7 mm, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 5.4 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Złącza: | DisplayPort męski, USB-C męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Dodatkowe informacje: | Częstotliwość odświeżania 240Hz w Full HD, Format kolorów: 1.1 + Y-only (monochrome), Format kolorów: RGB... |
| Kolor: | Biały |
| Przepustowość: | 10 Gb/s |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Obsługa audio: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Waga [g]: | 41 |
| Złącza: | |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Dodatkowe informacje: | Podwójna warstwa ekranowania |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | Nikiel, Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Waga [g]: | 419 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.8 mm, Spełnia wymagania ISO/IEC 11801 klasa D, Średnica 4.8 mm, Zgodność ze standardem: ANSI... |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Zabezpieczenie przed załamaniem, Zabezpieczenie przed zatrzaśnięciem |
| Kolor: | Czarny |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | PVC |
| Złącza: | IEC 320 C5 żeński, Schuko męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 2.5 |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat VDE, Grubość żyły: 0.75 mm, Liczba żył: 3 |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Złącza: | USB-C męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.75 |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Materiał: | PVC |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Długość [m]: | 3 |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat: CE |
| Kolor: | Czarny |
| Przepustowość: | 21.6 Gb/s |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
Sugerowana cena producenta:
64,90 zł
| Złącza: | Micro USB-B męski, USB-A męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Materiał: | PVC |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
Sugerowana cena producenta:
29,90 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 12.5 |
| Temperatura robocza [°C]: | od -250 do +350 |
| Waga [g]: | 11.1 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 8.5 |
| Temperatura robocza [°C]: | od -150 do +200 |
| Waga [g]: | 3.9 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 8.5 |
| Temperatura robocza [°C]: | od -150 do +200 |
| Waga [g]: | 7.8 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 11.8 |
| Temperatura robocza [°C]: | od -200 do +350 |
| Waga [g]: | 26 |
| Złącza: | 2x USB-A męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 0.5 |
| Dodatkowe informacje: | Elastyczny |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Waga [g]: | 36 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
| Kolor: | Żółty |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.98 mm, Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 6 mm, Zabezpieczenie przed załamaniem... |
| Kolor: | Niebieski |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Zgodność ze standardem: ANSI, Zgodność ze standardem: EIA-568B... |
| Kolor: | Niebieski |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.98 mm, Powłoka zewnętrzna kabla: LSZH, Średnica 6 mm, Zgodność ze standardem: EIA-568B |
| Kolor: | Niebieski |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Złącza: | HDMI męski, USB-C męski |
|---|---|
| Długość [m]: | 1.5 |
| Dodatkowe informacje: | Kompatybilny z Thunderbolt 3/4 |
| Kolor: | Czarny |
| Przepustowość: | 18 Gb/s |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Typ: | |
| Obsługa audio: | Tak |
| Materiał: | Aluminium |
| Złącza kątowe: | Nie |
| Waga [g]: | 63 |
| Długość [m]: | |
|---|---|
| Dodatkowe informacje: | Izolacja żyły: HDPE 0.8 mm, Zgodność ze standardem: EIA-568B |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Kategoria: | |
| Przepustowość: | |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Materiał: | PVC |