- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (38)
Komputery i tablety (8)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (5)
Fitness i sport (4)
Dom (3840)
Warsztat i ogród (110)
Zabawki i LEGO (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Lampa solarna wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa solarna wbijana |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Solarne (akumulatorowe) |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Czujnik: | Zmierzchu |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | PC |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał obudowy: | PC |
| Rodzaj: | Lampa ogrodowa |
|---|---|
| Rodzaj zasilania: | Zasilanie sieciowe |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Materiał klosza: | Szkło hartowane |
| Materiał obudowy: | Aluminium |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 2400 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 4000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 18 |
| Moc światła [lm]: | 4000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 96 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 3600 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 3000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 96 |
| Moc światła [lm]: | 9600 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 54 |
| Moc światła [lm]: | 10000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 35 |
| Moc światła [lm]: | 2160 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 3000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 54 |
| Moc światła [lm]: | 4320 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 54 |
| Moc światła [lm]: | 10000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 4800 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Moc światła [lm]: | 6000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 36 |
| Moc światła [lm]: | 3600 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 45 |
| Moc światła [lm]: | 2400 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 48 |
| Moc światła [lm]: | 3600 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 57 |
| Moc światła [lm]: | 10000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Białe światło 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | Lampa robocza LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 68 |
| Moc światła [lm]: | 8000 |
| Temperatura barwowa [K]: | Biała zimna 6500K |
|---|---|
| Rodzaj lampy: | LED |
| Marka samochodu: | Uniwersalny |
| Model samochodu: | Uniwersalny |
| Moc maksymalna [W]: | 60 |
| Moc światła [lm]: | 6000 |