- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1872)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5854)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (12)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 49 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Tryby pracy: | Tryb dzienny, Tryb mijania, Tryb nocny |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Dynamo |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Regulacja oporu: | Tak |
|---|---|
| Magnetyczny | |
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Długość kroku [cm]: | 27 |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 6 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 120 |
| Rolki transportowe: | Tak |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda, Ramiona, Plecy, Brzuch |
| Rodzaj: | Stacjonarny |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 4 |
|---|---|
| Rolki transportowe: | Tak |
| Do użytku domowego | |
| Rodzaj roweru: | rower stacjonarny |