- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (413)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1893)
Foto i kamery (68)
Rowery i hulajnogi (5860)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | XL (172 - 178 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Jasnografitowo-bordowy |
| 11 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 10.4 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 40C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Hydrauliczny | |
| Hydrauliczny | |
| Wzrost [cm]: | 172 - 178 |
| Typ: | Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| Montaż: | Na kask |
| Tryby pracy: | Miganie, Pulsacyjny, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 40 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-czerwony |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Tylny |
| Mocowanie: | Rura podsiodłowa |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
| Odchylany: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarno-szary |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne, Wodoodporny |
| Liczba pasażerów: | 1 |
| Nośność: | 40 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 50 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe, Tryb 360 |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Materiał: | Aluminium |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 43 |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Kolor: | Niebieski |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Pianka EVA, Skóra syntetyczna |
| Długość wkładki [cm]: | 27 - 27.5 |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł