- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1888)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5828)
Fitness i sport (259)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat, 6 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Beżowy |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Wiek: | 9m+ |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Mocowanie: | Bagażnik |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 22 |
Sugerowana cena producenta:
319,99 zł
| Kolor: | Czerwony, Limonkowy, Niebieski, Pomarańczowy, Różowy, Szary |
|---|---|
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm]: | 1200 |
| Zamknięcie: | Szyfr |
| Typ roweru: | MTB |
|---|---|
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Materiał: | Bawełna, Nylon, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | L |
| Sezon: | Letni |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Wiek: | Od 2 lat |
|---|---|
| Kompozytowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Biały |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Materiał: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Pulsacyjny |
| Moc światła [lm]: | 6 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Biało-czarno-czerwony |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Montaż: | Do ramy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Impulsowe, Mocny, Stały |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie, Mocny, SOS, Średni |
| Moc światła [lm]: | 50 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy, Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | XL |
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Nylon |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Kolor: | Grafitowy |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Biało-złoty |
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar: | XL (180 - 190 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Od 56 do 61 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Wiek: | 10 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
| Rama: | Stalowa, 11.5" |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
|---|---|
| Stalowa | |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Dominujący kolor: | Czarno-niebieski |
| Rama: | Stalowa, 9.5" |
| Aluminiowa | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Kremowy |
| Rozmiar: | XL (160 - 185 cm) |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| Zastosowanie: | Rower |
|---|---|
| Kolor: | Żółto-zielony |
| Rozmiar: | S/M |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |