- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1888)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5828)
Fitness i sport (259)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
2 899 zł
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Wentylacja: | Nie |
| Typ: | Przedni, Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Tryby pracy: | Eco, Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 115 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Tryby pracy: | Automatyczny, Eco, Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 110 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | M (175 - 182 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czerwono-czarny |
| 12 | |
| Brak | |
| Sram | |
| 28 | |
| Waga [kg]: | 9.9 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Karbonowa | |
| Opona typ: | 700 x 45C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Rudy tapered 30 mm |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PC |
| Tryby pracy: | Pojedynczy błysk, Pulsacyjny, Tryb niski, Tryb wysoki |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | 45 |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Beżowy |
| Zastosowanie: | Enduro, Teren |
| Materiał: | Guma, Nylon wzmocniony włóknem węglowym, Skóra syntetyczna |
| Długość wkładki [cm]: | 28.5 - 29 |
| Typ: | Pompka rowerowa podłogowa z manometrem |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta / Schrader / Dunlop |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10 |