- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1888)
Foto i kamery (70)
Rowery i hulajnogi (5835)
Fitness i sport (259)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kolor dominujący: | Srebrny |
|---|---|
| Materiał: | Mosiądz, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Na kierownicy |
| Kolor: | Khaki-czarny |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 47 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Nie |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rama: | Aluminiowa |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Oliwkowy |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Tryby pracy: | Szybkie miganie, Tryb ciągły, Tryb pulsujący, Wolne miganie |
| Moc światła [lm]: | 100 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Kompatybilność: | 27.5-29 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do widelca |
| Typ roweru: | Trekkingowe |
| Kompatybilność: | 27.5-29 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do widelca |
| Typ roweru: | Trekkingowe |
| Kompatybilność: | 27.5-29 |
| Kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.1 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 12 miesięcy |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 6 |
| Nie |
| Kolor: | Biały mat |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny mat |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | Od 2 lat |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Nie |
| Kolor: | Biało-zielony |
|---|---|
| Materiał: | Poliester |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 42 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Tak |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rama: | Aluminiowa |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do siodełka |
| Typ roweru: | Gravel, Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Kompatybilność: | 20-29 |
| Kolor: | Granatowo-czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy |
| Typ: | Tylne |
| Tryby pracy: | Stały |
| Moc światła [lm]: | 3 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Silnik: | Czterosuwowy |
| Typ nadwozia: | Klasyczny |
| Moc silnika [KM]: | 3.26 |
| Maksymalna prędkość [km/h]: | 45 |
| Pojemność silnika [cm3]: | 49 |
| Dopuszczalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Liczba miejsc: | 2 |