- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1879)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5928)
Fitness i sport (262)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Beżowo-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Materiał: | Aluminium, Sklejka |
| Rozmiar kół: | 12" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do sztycy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 26-27.5 |
| Typ roweru: | MTB |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do ramy, Do sztycy |
| Kompatybilność: | 28-29 |
| Typ roweru: | MTB |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 5.5 |
| Rozmiar: | XXL (188 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Brązowo-beżowy |
| 11 | |
| Sram | |
| Waga [kg]: | 8.5 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| 28 | |
| Wzrost [cm]: | 188 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 27.5, 29 |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Ilość funkcji: | 9 |
| Mocowanie: | Kierownica |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Podświetlenie: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 27.5-29 |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Kompatybilność: | 28 |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |