- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1883)
Foto i kamery (72)
Rowery i hulajnogi (5907)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 47 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Rozmiar: | 41 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 25.5 - 26 |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Poliester, Silikon |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Elastan, Nylon, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Elastan, Mikrofibra, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Elastan, Nylon, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Typ: | U-lock |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | Stal hartowana, Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm]: | 180 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 4320 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 4K - 30 kl/s, 4K - 60 kl/s, 6K - 30 kl/s, FullHD - 120 kl/s, HD - 240 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 64 |
| Rozmiar: | XXS |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Biało-czarno-niebieski |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |