- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (410)
AGD małe (6)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (1872)
Foto i kamery (69)
Rowery i hulajnogi (5854)
Fitness i sport (258)
Warsztat i ogród (12)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
299,90 zł
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
Sugerowana cena producenta:
669,90 zł
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
Sugerowana cena producenta:
599,99 zł
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Regulowany |
| Zauszniki: | Plastyczne |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Okulary |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Oprawki: | Pełnooprawkowe |
| Soczewki: | Lustrzane |
| Nosek: | Silikonowy |
| Zauszniki: | Silikonowe |
| Materiał: | Nylon, Poliwęglan |
| Rodzaj: | Okulary |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Fioletowo-czarny |
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Pomarańczowy |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Aluminiowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Waga [kg]: | 8.2 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 6.9 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Aluminiowa, 7.5" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 5.5 |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Aluminiowa, 9.5" |
| Wzrost [cm]: | 115 - 130 |
| Waga [kg]: | 7.6 |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Aluminiowa, 8.5" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Aluminiowa, 9" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 5.9 |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rama: | Aluminiowa, 8" |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Waga [kg]: | 8 |
| Kolor: | Miedziany |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Aluminiowa, 15" |
| Waga [kg]: | 8.5 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Kolor: | Miedziany |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Aluminiowa, 13" |
| Waga [kg]: | 8.5 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rama: | Stalowa, 16" |
| Waga [kg]: | 17 |
| Wiek: | 10 lat, 11 lat, 12 lat, 8 lat, 9 lat |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Materiał: | Stal, guma |
|---|---|
| Waga [kg]: | 1.78 |
| Rodzaj: | Pompka nożna |
| Głębokość [cm]: | 29,8 |
| Szerokość [cm]: | 11,8 |
| Wysokość [cm]: | 9 |
| Rodzaj roweru: | Rowerek treningowy |
|---|---|
| Do użytku domowego | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Nogi, brzuch |
| Mechaniczny | |