- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Rowery i hulajnogi (819)
Fitness i sport (17)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Skarpetki |
| Materiał: | Bawełna, Elastan, Poliamid |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | MTB, Szosowe |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | M (172 - 180 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Granatowo-czerwony |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
| 18 | |
| Rozmiar: | S (157 - 168 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Grafitowo-żółty |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 17" |
| 21 | |
| Rozmiar: | XL (180 - 190 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| 21 | |
| Rozmiar: | XL (180 - 193 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Beżowo-złoty |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| 16 | |
| 28 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Wzrost [cm]: | 180 - 193 |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Kolor: | Niebiesko-zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| 16 | |
| 28 | |
| Shimano Claris | |
| Shimano Claris | |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Aluminiowa | |
| Opona typ: | Riddler Comp 700 x 37C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |