- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Rowery i hulajnogi (819)
Fitness i sport (17)
Outlet (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV, Schrader |
| Materiał: | Aluminium |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8.3 |
| Długość [mm]: | 270 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, Aluminium |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Eco, Stały |
| Moc światła [lm]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, PC |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Stały |
| Moc światła [lm]: | 180 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Spodnie |
| Długość: | Długie |
| Płeć: | Uniwersalny |
| Typ roweru: | Rower |
| Z wkładką: | Tak |
| Typ: | Stojąca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Aluminium |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Długość [mm]: | 660 |
| Typ: | Stojąca |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV, Schrader |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Długość [mm]: | 610 |
| Typ: | Stojąca |
|---|---|
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, FV / AV / DV |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 11 |
| Długość [mm]: | 610 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XXL |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Spodnie |
| Długość: | Długie |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | MTB |
| Z wkładką: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Krótki rękaw |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Liczba kieszeni: | 3 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Rękaw 3/4 |
| Kolor: | Szaro-pomarańczowy |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | MTB, Trail |
| Liczba kieszeni: | 1 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Rękaw 3/4 |
| Kolor: | Szaro-pomarańczowy |
| Materiał: | Poliester |
| Rodzaj: | Koszulka |
| Płeć: | Męska |
| Typ roweru: | MTB, Trail |
| Liczba kieszeni: | 1 |