- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (864)
Smartfony i zegarki (1234)
Foto i kamery (165)
Gaming (38)
Rowery i hulajnogi (88)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Shot |
|---|---|
| Smak: | Wieloowocowy |
| Zastosowanie: | Przed treningiem |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 1, 3 |
| Wielkość porcji: | 1 shot |
Wartość poza zestawem:
11,97 zł
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Liczba osób: | 3 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 3000 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 3.3 |
| Liczba wejść: | 2 |
| Z tropikiem: | Tak |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Liczba osób: | 3 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 3000 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Tak |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Biwakowy |
| Liczba osób: | 4 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 200 |
| Sposób rozkładania: | Samorozkładający |
| Waga [kg]: | 3.2 |
| Liczba wejść: | 2 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Plażowy |
| Liczba osób: | 1 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Samorozkładający |
| Waga [kg]: | 0.77 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Przedsionek do namiotu |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 2000 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 6.8 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Plażowy |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Samorozkładający |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Plażowy |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Samorozkładający |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Plażowy |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Sposób rozkładania: | Samorozkładający |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Liczba osób: | 2 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 1000 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 2 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Tak |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Liczba osób: | 4 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 3000 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Tak |
| Z przedsionkiem: | Tak |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Turystyczny |
| Liczba osób: | 4 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 3000 |
| Waga [kg]: | 3.7 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Rodzaj: | Namiot |
|---|---|
| Typ: | Plażowy |
| Liczba osób: | 2 |
| Materiał zewnętrzny: | Poliester |
| Wodoodporność [mm]: | 400 |
| Sposób rozkładania: | Tradycyjny |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Liczba wejść: | 1 |
| Z tropikiem: | Nie |
| Z przedsionkiem: | Nie |
| 1200 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło hartowane |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Funkcje dodatkowe: | AutoClean, Kruszenie lodu, Miksowanie, Podświetlany wyświetlacz |
| 1500 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2 |
| Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 12 |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Kruszenie lodu, Przycisk szybkiego czyszczenia, Technologia Flip&Juice... |
Sugerowana cena producenta:
1 059 zł
| Waga [kg]: | 18 |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 3 tryby jazdy (eco, standard, sport), Kick Start, Łatwy mechanizm składania, Podwójna amortyzacja przód i tył... |
| Funkcje: | Amortyzacja, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz |
| do 40 | |
| 350 | |
| 10 | |
| 1500 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1.8 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja rozpoznawania zamontowanej przystawki, Przygotowanie napoi mrożonych, Przygotowywanie puree... |
| Funkcje: | Kielich z miarką, Butelka sportowa, Tryb pulsacyjny, Blender do smoothie, Nutri blender, Możliwość mycia w zmywarce... |
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| 1600 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2.6 |
| Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| 1200 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło |
| Liczba prędkości: | 3 |
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| 600 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 2 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło |
| Liczba prędkości: | 2 |
Sugerowana cena producenta:
319 zł
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| 450 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 1 |
| Wykonanie kielicha: | Szkło |
| Liczba prędkości: | 2 |
| 900 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.35, 0.5, 0.8 |
| Wykonanie kielicha: | Trytanowe tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Mielenie kawy, Mielenie ziaren, Przygotowywanie smoothie, Rozdrabnianie |
| Funkcje dodatkowe: | ActiveTrack 6.0, Glamour Effects 2.0, HLG HDR |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 3840 x 2160 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 60 kl/s, 4K - 60 kl/s, FullHD - 60 kl/s |
| Stabilizacja obrazu: | Tak |
| 1000 | |
| Pojemność całkowita kielicha [l]: | 0.7 |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 1 |
| Funkcje dodatkowe: | Kruszenie lodu, Mielenie kawy, Mielenie przypraw, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Slow Motion, Sterowanie gestami, Sterowanie głosem, Sztuczna inteligencja, Tryb PureVideo |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 4320 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 120 kl/s, 5.7K - 30 kl/s, 5.7K - 60 kl/s, 8K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Sterowanie gestami, Sterowanie głosem, Tryb Bullet Time |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 3840 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 100 kl/s, 4K - 120 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s, 4K - 30 kl/s, 4K - 48 kl/s, 4K - 50 kl/s, 4K - 60 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Slow Motion, Sterowanie gestami, Sterowanie głosem, Sztuczna inteligencja, Tryb PureVideo |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 4320 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 120 kl/s, 5.7K - 30 kl/s, 5.7K - 60 kl/s, 8K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | Elektroniczna migawka, Film poklatkowy, HDR, , Redukcja szumu, Sterowanie za pomocą smartfona... |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 5760 x 2880 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 2.7K - 60 kl/s, 3.6K - 24 kl/s, 3.6K - 25 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | HDR, Slow Motion, Sterowanie gestami, Sterowanie głosem, Sztuczna inteligencja, Tryb PureVideo |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 4320 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 120 kl/s, 5.7K - 30 kl/s, 5.7K - 60 kl/s, 8K - 30 kl/s |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja timelapse, Sterowanie gestami, Sterowanie głosem, Tryb Bullet Time, Tryb TimeShift |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 7680 x 3840 |
| Liczba klatek na sekundę: | 4K - 100 kl/s, 4K - 120 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s, 4K - 30 kl/s, 4K - 48 kl/s, 4K - 50 kl/s, 4K - 60 kl/s... |
| Rozdzielczość efektywna [Mpx]: | 18 |