- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (864)
Smartfony i zegarki (1234)
Foto i kamery (165)
Gaming (38)
Rowery i hulajnogi (88)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.98 |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Uchwyt: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.09 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Typ: | Skrzynka |
| Waga [kg]: | 6 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Uchwyt: | Tak |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Typ: | Narzędziowa |
| Waga [kg]: | 2.61 |
| Rodzaj roweru: | Pionowy |
|---|---|
| Do budowania formy, Do rekreacji | |
| Ćwiczone partie mięśni: | Łydki, Pośladki, Uda |
| Waga koła zamachowego [kg]: | 8 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Forma: | Proszek |
| Smak: | Grejpfrutowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| 633 kJ/149 kcal | |
| Waga [g]: | 400 |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Źródło światła: | Laser LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 4 |
| Waga [g]: | 117.4 |
| Wymiary [mm]: | 27.5 x 120.8 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Ćwiczone partie mięśni: | Brzuch, Nogi, Pośladki |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 100 |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Wymiary [mm]: | 810 x 280 x 200 |
| Długość [cm]: | 81 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 150 |
| Waga [g]: | 200 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Długość [cm]: | 20 |
| Szerokość [cm]: | 20 |
| Średnica [cm]: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
35,99 zł
| Forma: | Płyn |
|---|---|
| Smak: | Porzeczkowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Typ kolagenu: | Kolagen typu I i III |
| 13 000 mg |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 110 |
|---|---|
| Pomiar pulsu: | Tak |
| Klasa urządzenia: | HC - użytek domowy, minimalna dokładność pomiaru |
| Waga urządzenia [kg]: | 44 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Brak |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
|---|---|
| Liczba elementów: | 4 |
| Wymiar całkowity [cm]: | 120 x 120 |
| Grubość [mm]: | 10 |
| Waga [kg]: | 1.05 |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Długość [cm]: | 51 |
| Waga [kg]: | 39.82 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
Sugerowana cena producenta:
47,99 zł
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Długość [cm]: | 16.8 |
| Szerokość [cm]: | 11 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opór [kg]: | 60 |
| Regulacja oporu: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
49,99 zł
Sugerowana cena producenta:
59,99 zł
| Rodzaj: | Odżywka białkowa |
|---|---|
| Smak: | Waniliowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 35 g |
| Waga [g]: | 700 |
| Zawartość białka w 100 g: | 75 g |
| 382 kcal |
| Rodzaj: | Wkład |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Przeznaczony: | Do lodówek turystycznych, Do toreb termicznych |
| Typ: | Chłodzący |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kształt: | Prostokątny |
| Zakres temperatur działania: | -20°C do +20°C |
| Bezpieczeństwo kontaktu z żywnością: | Tak |
| Wielokrotnego użytku: | Tak |
| Kolor: | Inox |
|---|---|
| Typ: | Elektroniczny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Dokładność pomiaru [g]: | 10 |
| Jednostki wagowe: | Funt [lb], Kilogram [kg] |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Rodzaj: | Orzechy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 100 g |
| Wartość energetyczna: | 2141 kJ / 515 kcal |
| Typ: | Mieszanka studencka klasyczna |
| Waga [g]: | 1000 |
| Bez glutenu: | Nie |
| Waga [g]: | 205 |
|---|---|
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Długość [cm]: | 17.5 |
| Szerokość [cm]: | 13.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opór [kg]: | 10-100 |
| Regulacja oporu: | Tak |