- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (330)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (115)
Komputery i tablety (876)
Smartfony i zegarki (1241)
Foto i kamery (169)
Gaming (40)
Rowery i hulajnogi (88)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Tablica |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwono-niebieski |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Montaż: | Wiszący |
| Uchwyt: | Nie |
| Waga [kg]: | 1.55 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Tak |
| Typ: | Narzędziowa |
| Waga [kg]: | 1 |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.17 |
| Rodzaj: | Pojemnik mobilny |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Poliamid, Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.35 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.72 |
| Rodzaj: | Zestaw skrzyń z platformą |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Nie |
| Waga [kg]: | 18.4 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Poliamid, Polipropylen |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 4.16 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Poliamid, Polipropylen |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 2.05 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-szary |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.47 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Tak |
| Waga [kg]: | 0.98 |
| Rodzaj: | Organizer |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Nie |
| Waga [kg]: | 0.09 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Tak |
| Uchwyt: | Tak |
| Typ: | Skrzynka |
| Waga [kg]: | 6 |
| Rodzaj: | Skrzynia |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Wykonanie: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| System modułowy: | Nie |
| Uchwyt: | Tak |
| Typ: | Narzędziowa |
| Waga [kg]: | 2.61 |
| Rodzaj: | Izotonik |
|---|---|
| Smak: | Grejpfrutowy |
| Bez cukru: | Nie |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 10 |
| Wielkość porcji: | 40 g |
| 633 kJ/149 kcal | |
| Waga [g]: | 400 |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Źródło światła: | Laser LED |
| Siła światła [lm]: | 300 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Czas pracy [h]: | 4 |
| Waga [g]: | 117.4 |
| Wymiary [mm]: | 27.5 x 120.8 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Materiał: | Guma, Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 810 x 280 x 200 |
| Długość [cm]: | 81 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Waga [g]: | 200 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Materiał: | ABS, PP |
| Długość [cm]: | 20 |
| Długość uchwytu [cm]: | 17 |
| Wysokość [cm]: | 11 |
| Średnica [cm]: | 20 |
Sugerowana cena producenta:
35,99 zł
| Smak: | Porzeczkowy |
|---|---|
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| Wielkość porcji: | 25 ml |
| Typ kolagenu: | Kolagen typu I i III |
| 13 000 mg | |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Rodzaj: | Kurtka |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Nylon, Poliester |
| Rozmiar: | S |
| Czas pracy [min]: | 420 |
| Pomiar pulsu: | Tak |
|---|---|
| Klasa urządzenia: | HC - użytek domowy, minimalna dokładność pomiaru |
| Waga urządzenia [kg]: | 44 |
| Prędkość maksymalna [km/h]: | 12 |
| Regulacja kąta nachylenia: | Brak |
| Wymiary pasa bieżnego (SxD) [cm]: | 45 x 120 |
| Rodzaj: | Napój |
|---|---|
| Smak: | Wiśniowy |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 37 |
| Wielkość porcji: | 100 ml |
| Bez dodatku cukru: | Tak |
| Bez glutenu: | Tak |
| Wegańskie: | Tak |
| Pojemność [ml]: | 3750 |
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Pianka PE |
| Liczba elementów: | 4 |
| Wymiar całkowity [cm]: | 120 x 120 |
| Grubość [mm]: | 10 |
| Waga [kg]: | 1.05 |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Materiał: | Cement, Polietylen |
| Długość [cm]: | 51 |
| Waga [kg]: | 39.82 |
| Rodzaj: | Roller |
|---|---|
| Kolor: | Różowy |
| Typ: | Do masażu |
| Materiał: | EVA, PVC |
| Długość [cm]: | 33 |
| Waga [kg]: | 0.8 |
| Średnica [cm]: | 13 |
Sugerowana cena producenta:
47,99 zł
| Waga [g]: | 150 |
|---|---|
| Antypoślizgowa powierzchnia: | Tak |
| Materiał: | PP, Stal nierdzewna, TPR |
| Długość [cm]: | 16.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Opór [kg]: | 60 |
| Regulacja oporu: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
49,99 zł