- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (91)
Smartfony i zegarki (9)
Gaming (1)
Fitness i sport (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 40 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 2 x USB 3.2 Gen. 2 |
| Materiał: | Aluminium |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 2 x 8 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 8 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 13 - 32 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 10 |
| Regulacja w pionie: | +/- 90 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 90 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Płyta MDF, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj produktu: | Stolik pod laptopa |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Typ uchwytu: | |
|---|---|
| Rozmiar ekranu [cal]: | 17 - 27 |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 6 |
| Regulacja w pionie: | +/- 45 stopni |
| Regulacja w poziomie: | +/- 40 stopni |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 1 |
| Materiał: | Silikon, Stop aluminium |
| Rodzaj produktu: | Stojak do laptopa |
| Zastosowanie: | Prezentacyjne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Tripod |
| Kompatybilność: | Rode DCS-1, Rode M1, Rode M2, Rode M3, Rode NT-USB Mini, Rode NTG-1, Rode NTG-2, Rode NTG-3, Rode NTG-4+, Rode NTG-5... |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Wbudowany HUB USB: | Tak |
| Złącza: | 1 x Gniazdo 3.5 mm Jack, 2 x USB 3.2 Gen. 2 |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ produktu: | Stojaki do głośników |
| Ilość sztuk w zestawie [szt.]: | 2 |
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Stojak na tablet |
| Kompatybilność: | iPad Air / Pro / Mini (od 2018 roku), iPhone 12 lub nowszy |
| Materiał: | Aluminium, Poliwęglan, Silikon, Tworzywo ABS |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Stojak na tablet |
| Kompatybilność: | iPad mini (1. generacji), iPad mini (2. generacji), iPad mini (3. generacji), iPad mini (4. generacji) |
| Materiał: | Aluminium, Tworzywo ABS |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kompatybilność: | Asus |
| Moc [W]: | 65 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19 |
| Rodzaj wtyczki: | 4.0 x 1.35 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
29,99 zł