- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (17)
AGD (2)
AGD małe (63)
Komputery i tablety (667)
Smartfony i zegarki (108)
Foto i kamery (185)
Gaming (40)
Rowery i hulajnogi (347)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 25.4 |
| Przegródki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | PVC |
| Waga [g]: | 940 |
| Kolor: | Szaro-żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Drabinka koordynacyjna |
| Waga urządzenia [kg]: | 0.78 |
| 400 | |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 4 hak, Instrukcja obsługi, Karta gwarancyjna, Taśma, Torba |
| Mocowanie: | System rzepów |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 13 |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Rodzaj: | Organizer |
| Materiał: | Welur |
| Miejsce zastosowania: | Bagażnik |
| Funkcje dodatkowe: | Rzepy zapobiegające przesuwaniu się |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Wysokość [cm]: | 27 |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Zastosowanie: | Do samochodu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 25.4 |
| Przegródki: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Materiał: | PVC |
| Waga [g]: | 940 |
| Ilość urządzeń w zestawie: | 2 |
|---|---|
| Opakowanie: | Torba |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 2x akumulator w zestawie |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 2 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba do przechowywania |
| Zastosowane technologie: | HairCare, Technologia Jonowa |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 30 |
| Materiał: | Poliester |
| Przeznaczenie: | Dla kota, Dla psa |
| Waga [g]: | 1000 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 47 x 27 x 30 |
| Kolor: | Granatowo-złoty |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1300 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x dysza do wstępnego suszenia, 1 x dysza na olejki eteryczne, 1 x końcówka do wstępnej stylizacji... |
| Zastosowane technologie: | Silnik BLDC |
| Pojemność [l]: | 5 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Torba |
| Materiał: | Poliester |
| Funkcje dodatkowe: | Pas biodrowy |
| Wymiary (SxWxD) [cm]: | 18 x 13 x 24 |
| Ilość kieszeni: | 2 |
| Waga [kg]: | 0.269 |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2200 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x szczotka do czesania włosów, 1 x torba do przechowywania, 2 x klips do włosów |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja Turbo, Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba podróżna, 2 x nasadka |
| Zastosowane technologie: | Cool Shot, KeratinCare+ |
| Opakowanie: | Torebka |
|---|---|
| Waga [g]: | 4000 |
| Waga: | 4 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Drożdże 0.2%, Produkty pochodzenia roślinnego, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 21%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 9%, Popiół surowy 9.5%, Włókno surowe 3.8% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba podróżna |
| Zastosowane technologie: | Smart Temperature Control |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Opakowanie: | Torebka |
|---|---|
| Waga [g]: | 15000 |
| Waga: | 15 kg |
| Skład: | Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 20%, Drób 1%, Wieprzowina 1%, Wołowina 18%, Drożdże, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 20%, Oleje i tłuszcze, Tłuszcz surowy 9%, Oleje i tłuszcze roślinne, Popiół surowy 9.5%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Selen, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Typ: | Sucha |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 1750 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 3 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x narzędzie FrizzFighter, 1 x szczotka Express Touchup, 1 x szczotka QuickSmooth... |
| Zastosowane technologie: | Technologia Coanda |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Krzesło |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 80 |
| Materiał: | Impregnowany |
| Wymiary (SxWxD) [cm]: | 38 x 35 x 30 |
| Waga [kg]: | 1.08 |
| Mocowanie: | Bagażnik |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 20 |
| Przegródki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Nylon, Polipropylen |
| Waga [g]: | 1000 |
| Funkcje dodatkowe: | Beznarzędziowe odblokowywanie/usuwanie gwoździa, Dioda LED, Regulacja głębokości wbijania |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Opakowanie: | Torba |
| Wyposażenie: | Akumulator, Gwoźdze 32 mm (500 szt.), Torba |
| Waga [kg]: | 2.8 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora [V]: | 18 |
| 1x akumulator w zestawie |
| Kolor: | Biało-różowy |
|---|---|
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Moc [W]: | 2400 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator, 1 x szczotka do czesania włosów, 1 x torba do przechowywania, 2 x spinka |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Futerał |
| Materiał: | Poliuretan |
| Funkcje dodatkowe: | Przetestowane pod kątem odporności na upadki z wysokości około 1.8 metra, Wodoodporność |
| Waga [kg]: | 0.15 |
| Kieszenie zewnętrzne: | Nie |
| Kieszenie wewnętrzne: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba podróżna |
| Zastosowane technologie: | Smart Temperature Control |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba podróżna |
| Zastosowane technologie: | Smart Temperature Control |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Moc [W]: | 1100 |
| Liczba prędkości nadmuchu: | 2 |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator, 1 x torba podróżna |
| Zastosowane technologie: | Smart Temperature Control |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Materiał: | Poliester |
| Funkcje dodatkowe: | Kieszeń przednia z organizerem |
| Kieszenie zewnętrzne: | Tak |
| Kieszenie wewnętrzne: | Tak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 16 |
| Rączka: | Nie |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |