- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1542)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (733)
Smartfony i zegarki (606)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Pojemność [GB]: | |
|---|---|
| Maksymalna prędkość [Mb/s]: | 20 odczytu , 5 zapisu |
| Interfejs: | |
| Kolor: | Żółty |
| Konstrukcja: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Nie |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Pilot: | Nie |
| Zasilanie: | 12 V, 24 V |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | DisplayPort - USB Typ-C |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K 60Hz |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | PVC |
| Pilot: | Nie |
|---|---|
| Typ zestawu: | 2.0 |
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Wyświetlacz: | Tak |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Ultradźwiękowy |
| Funkcje dodatkowe: | Cicha praca |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Szybkość nebulizacji [ml/min]: | 0.45 |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Typ: | USB-A - Jack 3.5 mm |
| Gniazdo (żeńskie): | Brak |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Tylne |
| Materiał: | Aluminium |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Montaż: | Do sztycy |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 33 |
| Interfejs: | USB Typu B |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 1 |
| Porty wyjścia: | HDMI - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt., USB 2.0 - 4 szt., USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt., Wejście mikrofonowe 3.5 mm - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Szkło hartowane |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Złącze USB: | Nie |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 11 |
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 6 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Przednie |
| Materiał: | Aluminium |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Waga [g]: | 33 |
| Typ: | Zewnętrzny |
|---|---|
| Kompatybilne platformy: | |
| Wymagania sprzętowe: | Windows 7, 8, 8.1, 10 lub nowszymi, Mac OS, Linux |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A - USB-C |
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10Gbps |
| Interfejs: | USB 3.0 |
|---|---|
| Liczba portów wyjściowych [szt.]: | 6 |
| Porty wyjścia: | 1x HDMI 2.0 4K 60Hz, 3x USB 3.0, 1x PD(100W), LAN 1Gb/s |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | |
| Złącza: | USB - USB typ C |
| Długość [m]: | 5 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen 2 |
| Prędkość transmisji: | 10Gbps |