- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1546)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (738)
Smartfony i zegarki (605)
Foto i kamery (42)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 3 |
| Standard USB: | USB 2.0 |
| Prędkość transmisji: | 480 Mb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 3 |
| Średnica [cm]: | 18 |
| Przeznaczenie: | Kuchenki elektryczne, Kuchenki gazowe, Kuchenki indukcyjne |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | ABS |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ karty: | Zewnętrzna |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 68 x 90 x 16.8 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | |
| Złącza: | USB-A męski, USB-A żeński |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Standard USB: | USB 3.2 Gen. 1 |
| Prędkość transmisji: | 5 Gb/s |
| Kolor: | Czarny |
| Oplot: | Nie |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Komunikacja: | Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kompatybilność: | PC |
| Złącze: |
| Rodzaj: | Przejściówka |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | USB Typ-C - Lightning |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Rodzaj: | Inhalator |
|---|---|
| Typ: | Ultradźwiękowy |
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Szybkość nebulizacji [ml/min]: | 0.45 |
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Satelitarnego 3W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Konstrukcja: | Bezprzewodowy |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Konstrukcja: | Standard |
|---|---|
| Moc maksymalna [W]: | 5.8 |
| Maksymalne napięcie [V]: | 6 |
| Liczba ogniw: | 36 |
| Zestaw: | Tak |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Zastosowanie: | |
| Typ: | USB-A - Jack 3.5 mm |
| Kolor: | Grafitowy |
| Wykonanie: | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Wtyczka (męskie): | , |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Kompatybilność: | Jack 3.5 mm |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Typ: | Tylne |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do sztycy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe, Tryb 360 |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Listwa |
|---|---|
| Długość [m]: | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącze USB: | Nie |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2300 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Przeciwprzepięciowy |
| Prąd znamionowy [A]: | 10 |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
|---|---|
| Typ: | Przednie |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Słaby, SOS, Średni, Stroboskopowe |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Zastosowanie: | , |
| Typ: | USB Typ-C - Lightning |
| Kolor: | Szary |
| Wykonanie: | Aluminium |
| Wtyczka (męskie): | |
| Gniazdo (żeńskie): | |
| Kompatybilność: | Laptop, Smartfon, Tablet |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Szkło hartowane |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |