- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1535)
AGD małe (66)
Komputery i tablety (732)
Smartfony i zegarki (605)
Foto i kamery (42)
Gaming (13)
Rowery i hulajnogi (9)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | , , |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 1 |
| Rozmiar: | 2.5" |
| Zasilanie: | USB |
| Materiał: | Aluminium |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 18.35 x 39 x 7.87 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ karty: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | USB 2.0 |
| Zastosowanie: | Komputer PC, Laptop |
| Gatunek: | Symulacja |
|---|---|
| Nośnik: | |
| Wersja językowa: | Angielska, Francuska, Hiszpańska, Niemiecka, Polska (napisy), Włoska |
| Platforma: | |
| Rodzaj: | Dodatkowa zawartość cyfrowa, Gra |
| Tryb gry: | Multiplayer, Singleplayer |
| Przedział wiekowy (PEGI): |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Podświetlenie: | ARGB, Podświetlane wentylatory |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Kostka zasilająca |
| Liczba gniazd [szt]: | |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 3680 |
| Wyłącznik: | Tak |
| Filtr: | Brak |
| Prąd znamionowy [A]: | 16 |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 6 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Przyciski i regulatory: | Power |
Sugerowana cena producenta:
389 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Motocykl, Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 1 x USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Łatwy montaż, Przycisk On... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 2 x USB QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zastosowanie: | Samochód |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Interfejs dysku: | |
| Interfejs obudowy: | |
| Ilość montowanych dysków [szt.]: | 2 |
| Rozmiar: | 2.5", 3.5" |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Ładowarka |
| Złącze: | USB-C |
| Kompatybilność: | Garmin Approach G12, Garmin Approach S10, Garmin Approach S12, Garmin Approach S40, Garmin Approach S42... |
| Interfejs: | USB Typu C |
|---|---|
| Liczba portów ładujących [szt.]: | 8 |
| Porty wyjścia: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.4 - 2 szt., HDMI 2.1 - 1 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do barków, Do brzucha, Do pleców, Do pośladków, Do ramion, Do ud |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Podgrzewanie, Regulacja siły ssania, Zdalne sterowanie |
| Ilość trybów masażu: | 12 |
| Ilość nakładek w zestawie: | 3 |
| Nakładki: | Do dużych powierzchni, Do masażu ślizgowego, Precyzyjna |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Waga elektroniczna |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Czujnik temperatury, Ładowana na USB-C, Wbudowana miarka o dł. 1metra... |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Interfejs: | 3.5 mm, Bluetooth |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Akumulator litowo-jonowy z tlenkiem manganu, Czas ładowania ok. 2 godziny... |
| Standard: | Bluetooth V5.2 |
| Zasięg: | do 10 m |
| Typ obudowy: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Topologia: | |
| Kształt napięcia wyjściowego: | Sinusoidalny |
| Liczba gniazd wyjściowych: | 4 |
| Gniazda wyjściowe: | CEE 7/5 - 4 szt. |
| Zabezpieczenia: | Przeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzwarciowe, Przed zbyt niskim napięciem, Przed zbyt wysokim napięciem... |
Sugerowana cena producenta:
1 819 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ładowanie, Transmisja danych |
| Rodzaj: | Adapter |
| Kompatybilność: | Smartfon |
| Wtyczka (męskie): | USB typ C |
| Gniazdo (żeńskie): | Lightning |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Wykonanie: | Aluminium |
Sugerowana cena producenta:
54,90 zł
| Kolor: | Biały (ze wzorem) |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Kuchenki ceramiczne, Kuchenki elektryczne, Kuchenki gazowe, Kuchenki halogenowe, Kuchenki indukcyjne |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Średnica [cm]: | 21.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj napędu: | Zewnętrzny |
| Typ podłączenia: | USB 2.0 |
| Typ napędu: | DVD-RW |
| Możliwość pracy w pionie: | Nie |
| Mechanizm podawania płyt: | Tacka |