- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (139)
Smartfony i zegarki (17)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Smak: | Dorsz z orkiszem z owsem i pomarańczą |
|---|---|
| Waga: | 12 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 12000 |
| Typ: | Spławikowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Długość całkowita [cm]: | 700 |
| Materiał rękojeści: | Włókno węglowe |
| Materiał wędki: | Włókno węglowe |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Standard: | ATX |
| Moc [W]: | 750 |
| Typ okablowania: | Modularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Podświetlenie zasilacza: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 190 |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 12000 |
Sugerowana cena producenta:
12,99 zł
| Rodzaj: | Podkładka pod klawiaturę, Podkładka pod mysz |
|---|---|
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Guma, Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 600 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Układ graficzny: | Radeon RX 9070 |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga [g]: | 917 |
| Głębokość [mm]: | 43 |
| Wielkość ekranu [cal]: | |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Odtwarzanie: | Podkład muzyczny |
| Formaty odtwarzania zdjęć: | BMP, JPG, PNG |
| Wi-Fi: | Tak |
| Głośniki: | Tak |
| Odtwarzanie wideo: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Bezpłatna chmura dla 10 GB danych, Dotykowy ekran, Kalendarz, Możliwość zmiany orientacji ekranu, Stacja pogody, Zegar |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | IdeaTab Pro |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Prywatyzacja: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
119,90 zł
| Kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Etui z klapką |
| Marka czytnika: | inkBOOK |
| Seria czytnika: | Solaris |
| Model czytnika: | Duo |
| Przekątna ekranu [cal]: | 6 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Skład: | Aqua, Cellulose Gum, Charcoal Powder, Cocamidopropyl Betaine, Fluorek sodu 0,32% w/w (1450 ppm F), Glycerin... |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Ochrona szkliwa, Odświeża oddech, Przeciw próchnicy, Usuwa przebarwienia, Wybielanie zębów... |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Dla dzieci: | Nie |
| Z fluorem: | Tak |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dorsz z dynią i pomarańczą |
| Waga: | 2.5 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.7 |
| Skład: | Dorsz 25%, Suszona dynia 5%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%, Dehydratyzowane białko z dorsza 25%, DHA 1%... |
| Witaminy i minerały: | Betakaroten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.7%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 2500 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Głębokość [mm]: | 455 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Standard: | ATX |
| Moc [W]: | 650 |
| Typ okablowania: | Modularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Podświetlenie zasilacza: | Nie |
| Głębokość [mm]: | 140 |
| Typ: | Grande |
|---|---|
| Waga [g]: | 240 |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Aromat: | Z delikatnym aromatem kawy palonej |
| Liczba kapsułek: | 30 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | IdeaTab Plus 12.1 (TB-361) |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Moc [W]: | 1500 |
| Typ ekspresu: | Kapsułkowy |
| Ciśnienie [bar]: | 15 |
| Rodzaj kawy: | Kapsułki |
| Dolce Gusto | |
Sugerowana cena producenta:
329 zł
45,99 zł
| Smak: | Śledź z dynią i pomarańczą |
|---|---|
| Waga: | 300 g |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Skład: | Śledź 32%, Nasiona i łuski babki płesznik 0.3%, Suszona dynia 5%, Kurkuma 0.2%, Suszona słodka pomarańcza 0.5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.5%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%, Olej z ryb... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ: | Sucha |
| Waga [g]: | 300 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Głębokość [mm]: | 433 |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 5 |
| Typ: | Crema |
|---|---|
| Waga [g]: | 600 |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Aromat: | Łagodny |
| Liczba kapsułek: | 80 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | Crema |
|---|---|
| Waga [g]: | 360 |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Aromat: | Łagodny |
| Liczba kapsułek: | 48 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Kolor: | Błękitno-fioletowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Pasek do zegarka |
| Marka smartwatcha: | GlacierX |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 38/40/41 mm |
| Materiał: | Nylon |
| Rodzaj: | Uchwyt samochodowy żelowy |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Deska rozdzielcza / blat / biurko |
| Kompatybilność: | Kompatybilny z telefonami 4-7 cali, etui, wystającym aparatem |