- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (43)
AGD małe (31)
Komputery i tablety (139)
Smartfony i zegarki (17)
Foto i kamery (5)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (8)
Fitness i sport (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Crema |
|---|---|
| Aromat: | Łagodny |
| Liczba kapsułek: | 32 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Bardzo intensywny |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Bardzo intensywny |
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga: | 300 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Skład: | Dehydratyzowane białko z dorsza 30%, Dorsz 32%, Suszone jabłka, Dehydratyzowana krewetka 5%, Suszona dynia 5%... |
| Typ: | Latte Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Bardzo intensywny |
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 44%, DHA 0.80%, EPA 0.50%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 1.4%, Kwasy tłuszczowe Omega 6 3.1%... |
| Witaminy i minerały: | Beta-karoten, Biotyna, Chlorek choliny, Chlorek sodu, Cynk, D-pantotenian wapnia, DL-metionina, Fosfor 0.9%... |
| Skład: | Śledź 32%, Bogate w tokoferol ekstrakty naturalnego pochodzenia, Kurkuma 0.2%, Łuski i nasiona babki płesznik 0.3%... |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 0.8 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 600 |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia kabin prysznicowych |
| Seria producenta: | Active Foam |
| Rodzaj: | Folia ochronna |
|---|---|
| Marka tabletu: | Lenovo |
| Model tabletu: | IdeaTab Pro 12.7 (TB373FU) |
| Seria tabletu: | IdeaTab |
| Prywatyzacja: | Nie |
| Powierzchnia imitująca papier: | Tak |
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Aromat: | Kakao, Orzechowy |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Aromat: | Kakao, Orzechowy |
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | House Blend |
|---|---|
| Aromat: | Kakao, Orzechowy |
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Typ: | Sucha |
|---|---|
| Waga: | 800 g |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Tłuszcz surowy 18%, Ekstrakty z tokoferolu z olejów roślinnych, Kwasy tłuszczowe Omega 6 1.6%... |
| Witaminy i minerały: | Chlorek potasu, Chlorek sodu, DL-metionina, Fosfor 0.7%, Fruktooligosacharydy, Glukozamina, Siarczan chondroityny... |
| Skład: | Dorsz 10%, Łosoś 20%, Kurkuma 0.2%, Suszona marchewka, Suszone borówki, Suszony melon kantalupa 0.5%... |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Typ: | Espresso |
|---|---|
| Aromat: | Owocowa nuta |
| Liczba kapsułek: | 16 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
|---|---|
| Rodzaj: | Reduktor |
| Współpracuje z produktem: | Canpol Babies ExpressCare, Canpol Babies Hands-free, Canpol Babies Take&Go |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Espresso |
|---|---|
| Aromat: | Klasyczny |
| Liczba kapsułek: | 32 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Espresso |
|---|---|
| Aromat: | Klasyczny |
| Liczba kapsułek: | 80 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | Espresso |
|---|---|
| Aromat: | Klasyczny |
| Liczba kapsułek: | 48 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Typ: | Ristretto |
|---|---|
| Aromat: | Kakao |
| Liczba kapsułek: | 16 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Rodzaj: | Wyczynowa |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Deck (platforma): | 9-cio warstwowa sklejka laminowana |
| Truck (oś): | Aluminiowy |
| ABEC-7 | |
| Materiał - kółka: | PU |
| Typ: | Caramel Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Karmelowy |
| Liczba kapsułek: | 24 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Caramel Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Karmelowy |
| Liczba kapsułek: | 60 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
154,95 zł
| Typ: | Caramel Macchiato |
|---|---|
| Aromat: | Karmelowy |
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
Wartość poza zestawem:
92,97 zł
| Rodzaj: | Ciśnieniomierz |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Funkcje: | Pamięć pomiarów, Pomiar pulsu, Zapamiętywanie daty i czasu pomiaru, Automatyczne pompowanie, Zasilacz w zestawie... |
| Zasilanie: | 4 baterie AA, Zasilacz |
| Typ ciśnieniomierza: | Naramienny |
| Sposób pomiaru: | Oscylometryczny |
| Wielkość mankietu: | 23 - 33 cm |
| Zakres pomiarów ciśnienia: | 30 - 280 mmHg |
| Typ: | Latte |
|---|---|
| Aromat: | Prażone orzechy, Toffi |
| Liczba kapsułek: | 12 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |
| Typ: | Latte |
|---|---|
| Aromat: | Łagodny |
| Liczba kapsułek: | 16 |
| Dedykowany ekspres: | Nescafé Dolce Gusto |
| Rodzaj: | Kapsułki do kawy |