- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (239)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Żyłka |
|---|---|
| Długość [m]: | 25 |
| Średnica [mm]: | 0.40 |
| Wytrzymałość [kg]: | 11.37 |
| Kolor: | Transparentny |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 220 x 240 |
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Kolor: | Ciemnoturkusowy |
|---|---|
| Rozmiar [cm]: | 170 x 210 |
| Materiał: | Poliester |
| Wzór: | Patchworkowy |
| Informacje dodatkowe: | Gramatura: 70+120 g/m2, Pikowania metodą hot press |
| Rodzaj: | Wkładka gramofonowa |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [mV]: | 2.5 |
| Typ montażu: | 1/2 cala |
| Zalecana siła nacisku [g]: | 2 - 3 |
| Rodzaj: | Zestaw do tenisa stołowego |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Stopień zaawansowania: | Zaawansowany |
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma |
| Pokrowiec: | Tak |
| Kolor: | Czarny Carbon |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 45.6 x 55.6 |
| Typ: | Podwieszany, Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na szok termiczny, Higieniczna powierzchnia |
| Szerokość [cm]: | 55.6 |
Sugerowana cena producenta:
1 399 zł
| Rodzaj: | Spacerowy |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Informacje dodatkowe: | Bezobsługowe koła, Wodoodporna budka XXL z filtrem UPF 50+ |
| Stelaż: | Aluminiowy |
| Rodzaj kół: | Poliuretanowe |
| Maksymalna waga dziecka [kg]: | 22 |
| Bezpieczeństwo: | 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, Blokada jazdy na wprost, Elementy odblaskowe, Hamulec bezpieczeństwa |
| Kolor: | Carbon |
|---|---|
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 100 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporność na zarysowania, Odporność na wysokie temperatury |
| Szerokość [cm]: | 100 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium, Karbon, Tytan |
| Moc szczytowa [W]: | 800 |
| Maksymalna prędkość [km/h]: | 20 |
| Rodzaj: | Pokrowiec na samochód |
|---|---|
| Kolor: | Czarny Carbon |
| Materiał: | ABS |
| Długość [cm]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 8 |
| Wysokość [cm]: | 2 |
| Rodzaj: | Pokrowiec na samochód |
|---|---|
| Kolor: | Różowy Carbon |
| Materiał: | ABS |
| Długość [cm]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 10 |
| Wysokość [cm]: | 5 |
| Rodzaj: | Pokrowiec na samochód |
|---|---|
| Kolor: | Biały Carbon |
| Materiał: | ABS |
| Długość [cm]: | 38 |
| Szerokość [cm]: | 38 |
| Wysokość [cm]: | 3 |