- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Materiał: | Drewno, Stal |
| Wyposażenie: | Klucz do strojenia, Zestaw bongosy ze średnicą 15cm i 18cm |
| Waga [kg]: | 2.2 |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka, Zestaw narzędzi |
|---|---|
| do 45 | |
| 350 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka, Zestaw narzędzi |
|---|---|
| do 65 | |
| 500 | |
| 10 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Ładowarka, Zestaw narzędzi |
|---|---|
| do 20 | |
| 350 | |
| 8.5 | |
| Nie | |
| 20 | |
| Rodzaj: | Widelec do mięsa |
|---|---|
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
| Długość [cm]: | 16.5 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Uchwyt do zawieszenia: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x widelec do mięsa |
| Rodzaj: | Nóż do pieczywa |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Do chleba |
| Ostrze: | Stal damasceńska |
| Długość ostrza [cm]: | 22.9 |
| Rękojeść: | Afrykańskie drewno hebanowe |
| Liczba elementów [szt]: | 1 |
303,00 zł
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 540 dni | |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Usuwanie kamienia nazębnego |
| Rodzaj produktu: | Końcówka do szczoteczki sonicznej |
|---|---|
| Miękkość włosia: | Średnio miękkie |
| 360 dni | |
| Zalety: | Czyszczenie płytki nazębnej, Czyszczenie trudno dostępnych miejsc, Usuwanie kamienia nazębnego |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Wiek dziecka: | 18 m+ |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Rodzaj: | Ortodontyczny, Uspokajający |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x etui, 2 x smoczek do uspokajania |
| Wiek dziecka: | 6-18 m |
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo sztuczne |
| Cechy: | Anatomiczny kształt, Bezpieczny i higieniczny, Łatwy do czyszczenia materiał, Masuje dziąsła i przynosi ukojenie... |
| Wyposażenie: | Flaga dekoracyjna, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Kółka boczne, Koszyk |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 7" |
| Wzrost [cm]: | 85 - 100 |
| Waga [kg]: | 8 |
| 12 | |
Sugerowana cena producenta:
739,99 zł
| Wyposażenie: | Klucz |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Magnezowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rodzaj: | Garnek aluminiowy |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x Garnek 20 cm, 1 x Pokrywka |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
108,00 zł
| Rodzaj: | Zabawka |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Cechy: | 3 tryby pracy, Łatwe do czyszczenia, Nietoksyczna |
| Przeznaczenie: | Dla psa |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 26 cm |
| Waga [kg]: | 0.79 |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Rodzaj: | Patelnia tradycyjna |
|---|---|
| Możliwość mycia w zmywarce: | Nie |
| Zawartość zestawu: | 1 x Patelnia 20 cm |
| Waga [kg]: | 0.51 |
| Przeznaczenie: | Kuchnie ceramiczne, Kuchnie elektryczne, Kuchnie gazowe, Kuchnie indukcyjne |
| Materiał: | Aluminium, Stal nierdzewna |
|---|---|
| Długość po złożeniu [mm]: | 96 |
| Narzędzia: | Linijka, Nóż, Nożyce do kabli, Obierak do łusek, Otwieracz do butelek, Otwieracz do puszek, Piła, Pilnik... |
| Pokrowiec: | Nie |
| Waga [g]: | 224 |
| Materiał wykonania: | Włókno węglowe |
|---|---|
| Przewodność cieplna [W/mk]: | 62.5 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 1 |
| Wymiary [mm]: | 32 x 32 x 0.2 |
| Rodzaj: | Filtr |
|---|---|
| Typ: | Wstępny |
| Przeznaczenie: | Do nawilżaczy |
| Liczba sztuk: | 1 |
| Kompatybilność: | Boneco E2241A |