- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Papierowy |
| Typ filtra: | Wlotowy, Wylotowy |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | 321, 321.0, 321.5, 321.6, 322, 322.0, 322.5, 322.6, 323.0 EF, 323.0 EK, 323.5 EF, ZVC 162EF, ZVC 162EK, ZVC 162YF... |
| Wymiary [cm]: | 23 x 16 |
Wartość poza zestawem:
79,98 zł
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | EPA |
| Rodzaj mocowania: | Z systemem Click |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | ZVC3501R, ZVC3501T, ZVC3502N, ZVC3506B |
| Wymiary [cm]: | 18 x 13 |
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Higieniczne zamknięcie umożliwia łatwe wyrzucanie worka, Przyjazny alergikom, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | 01Z014 SK, 01Z014 ST, 1100.0 EF, 1100.0 EK, 1100.0 SP, 1500 SL, 202.815, 202.971, 234.124, 235.745, 235.748, 239.087... |
| Wymiary [cm]: | 23 x 17 |
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | Mikrofiltr |
| Rodzaj mocowania: | Z płytką mocującą |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Higieniczne zamknięcie umożliwia łatwe wyrzucanie worka, Przyjazny alergikom, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | 01Z014 SK, 01Z014 ST, 1100.0 EF, 1100.0 EK, 1100.0 SP, 1500 SL, 202.815, 202.971, 234.124, 235.745, 235.748, 239.087... |
| Wymiary [cm]: | 23 x 17 |
Wartość poza zestawem:
179,96 zł
| Rodzaj: | Mata |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Oxford 600D, Pianka |
| Wymiary [cm]: | 121.5 x 47.5 |
| Cechy: | Idealnie sprawdzi się w codziennych i dalszych podróżach z dzieckiem, Kieszeń na drobiazgi, Łatwa w czyszczeniu... |
| Wyposażenie: | 1 x mata ochronna |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Worek + filtr |
|---|---|
| Dedykowany rodzaj odkurzacza: | Standardowy |
| Typ worka: | Syntetyczny |
| Typ filtra: | EPA |
| Rodzaj mocowania: | Z systemem Click |
| Pojemność [l]: | 3 |
| Informacje dodatkowe: | Skuteczne zbieranie kurzu i zanieczyszczeń, Szybka i wygodna wymiana |
| Model odkurzacza: | ZVC3501R, ZVC3501T, ZVC3502N, ZVC3506B |
| Wymiary [cm]: | 18 x 13 |
Wartość poza zestawem:
159,98 zł
| Informacje dodatkowe: | Alarm geo strefy, Alarm niskiego stanu baterii, Alarm wstrząsowy, Bezpieczny dla zwierząt, Wodoodporność IP67 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x lokalizator GPS, 1 x obroża, 1 x przewód USB-A/USB-C |
| Czas pracy: | do 4 dni |
| Tryb pozycjonowania: | GPS |
| Dokładność pozycjonowania [m]: | 10 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Funkcje: | Historia przemieszczania się, Śledzenie aktualnej lokalizacji |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Waga [g]: | 130 |
| Rodzaj: | Kielichowy |
|---|---|
| Wyposażenie: | 1 x kubek 900 ml, Kielich o pojemności 1.9 l, Kubek z zakrętką z ustnikiem, Ubijak |
| Funkcje: | Tryb pulsacyjny, Kielich z miarką, Możliwość mycia w zmywarce, System zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem... |
| Wykonanie kielicha: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba prędkości: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
| Informacje dodatkowe: | Powłoka UV50+ |
|---|---|
| Rodzaj: | Osłona przeciwsłoneczna |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Wymiary [cm]: | 53 x 51 |
| Cechy: | Łatwa w czyszczeniu, Łatwy montaż i demontaż |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna |
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje dodatkowe: | Alarm geo strefy, Alarm wstrząsowy, Bezpieczny dla zwierząt, Wodoodporność IP67 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x lokalizator GPS, 1 x obroża, 1 x przewód USB-A/USB-C, 1 x uchwyt na obrożę, Śrubokręt |
| Czas pracy: | do 5 dni |
| Tryb pozycjonowania: | GPS |
| Dokładność pozycjonowania [m]: | 5 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Funkcje: | Funkcja nasłuchu otoczenia, Śledzenie aktualnej lokalizacji |
| Kolor: | Szary |
| Waga [g]: | 27 |
| Informacje dodatkowe: | Alarm geo strefy, Alarm niskiego stanu baterii, Alarm przekroczenia ustalonej prędkości, Alarm wstrząsowy... |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x lokalizator GPS, 1 x przewód USB-A/USB-C, 2 x uchwyt na smycz i obrożę, Śrubokręt |
| Czas pracy: | do 5 dni |
| Tryb pozycjonowania: | GPS |
| Dokładność pozycjonowania [m]: | 5 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Funkcje: | Historia przemieszczania się, Śledzenie aktualnej lokalizacji |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 36 |
| Rodzaj mocowania: | Krętlik |
|---|---|
| Kolor: | Transparentny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Fluorocarbon, Stal |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Rodzaj mocowania: | Krętlik |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Fluorocarbon, Stal |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 100-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 15-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Alarm geo strefy, Alarm niskiego stanu baterii, Alarm przekroczenia ustalonej prędkości, Alarm wstrząsowy... |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x lokalizator GPS, 1 x przewód USB-A/USB-C |
| Czas pracy: | do 5 dni |
| Tryb pozycjonowania: | GPS |
| Dokładność pozycjonowania [m]: | 5 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Funkcje: | Śledzenie aktualnej lokalizacji |
| Kolor: | Biały |
| Waga [g]: | 130 |
| Informacje dodatkowe: | Alarm geo strefy, Alarm niskiego stanu baterii, Alarm wstrząsowy, Wodoodporność IP67 |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Wyposażenie: | 1 x lokalizator GPS, 1 x przewód USB-A/USB-C, 1 x uchwyt na obrożę, Śrubokręt |
| Czas pracy: | do 5 dni |
| Tryb pozycjonowania: | GPS |
| Dokładność pozycjonowania [m]: | 5 |
| Kompatybilność: | Android, iOS |
| Funkcje: | Funkcja nasłuchu otoczenia, Śledzenie aktualnej lokalizacji |
| Kolor: | Złoty |
| Waga [g]: | 150 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem, Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
| Funkcja spania: | Tak |
| Rodzaj: | Szczytówki |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Dominujący kolor: | Czarno-czerwony, Czarno-zielony, Czarno-żółty |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 76-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 9-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem |
| Możliwość obrotu 360°: | Nie |
| Funkcja spania: | Tak |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Kategoria wzrostowa: | 40-150 cm |
| Kategoria wagowa: | 0-36 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | 5-punktowe |
| Isofix: | Tak |
| Kierunek montażu: | Przodem, Tyłem |
| Możliwość obrotu 360°: | Tak |
| Funkcja spania: | Tak |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Kolor: | Kość słoniowa |
| Materiał: | Silikon |
| Marka smartwatcha: | Garmin |
| Seria smartwatcha: | |
| Rodzaj urządzenia: |
| Rodzaj: | Szczytówka |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
| Dominujący kolor: | Wielokolorowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Włókno węglowe |
| Rodzaj mocowania: | Krętlik |
|---|---|
| Kolor: | Transparentny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Fluorocarbon, Stal |
| Do metody: | Nie |
| Spinningowy: | Tak |
| Z igłą: | Nie |
| Z włosem: | Nie |
| Wyposażenie: | Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna, Klipsy do montażu, Syfon |
|---|---|
| Funkcje: | Ociekacz, Automatyczny korek, Odporny na promieniowanie UV, Odporność na zarysowania, Nie traci koloru, Easy Clean |
| Funkcje dodatkowe: | Easy Clean, Nie traci koloru, Odporność na zarysowania, Odporny na promieniowanie UV |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 51 x 100 |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Tegranit |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 60 |