- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (84)
AGD (12)
AGD do zabudowy (29)
AGD małe (238)
Komputery i tablety (128)
Smartfony i zegarki (265)
Foto i kamery (21)
Gaming (372)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Dokładność podziałki 100g, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st... |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
59 zł
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 330 |
| Szerokość [mm]: | 400 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra PU HD, Tkanina |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Dla dzieci: | Nie |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 75 |
| Liczba szt.: | 1 |
| Dodatkowe działanie: | Długotrwała świeżość, Usuwa przebarwienia, Zwalcza bakterie |
| Aktywny węgiel: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Przeznaczenie: | Do mycia naczyń |
| Informacje: | |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Cytrynowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Pomarańczowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Funkcje: | Pomaga zapobiegać próchnicy, Usuwania z przestrzeni międzyzębowych resztek jedzenia, Zapewnia świeży oddech... |
|---|---|
| Rodzaj: | Nić dentystyczna |
| Typ: | Nić |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Długość [m]: | 30 |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
21,90 zł
| Rodzaj: | Łożyska |
|---|---|
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
| ABEC-9 Carbon | |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Odżywka węglowodanowa |
|---|---|
| Smak: | Truskawkowy |
| Wegańskie: | Nie |
| Wielkość porcji: | 50 g |
| Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
| 192 kcal | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Seria: | Stickerboomb BMX |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Wiek: | 6 lat |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Wiek: | 8+ |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Funkcje rozwojowe: | , , |
| Zawartość zestawu: | 2 arkusze naklejek, 240 klocków, Arkusz z klejnotami, Instrukcja obsługi w jezyku polskim |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje: | Sygnalizator czasu mycia |
| Funkcje dodatkowe: | Dezynfekcja UV |
| Dla dzieci: | Nie |
| Seria: | Silver |
| Typ: | Soniczna |
| Ruchy soniczne [ruchów/min]: | 96000 |
| Kolor: | Srebrny |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x smoczek 1 x butelka 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
| Funkcje dodatkowe: | Brak |
|---|---|
| Rodzaj: | Rakietka |
| Materiał wykonania: | Drewno, Gąbka, Guma |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga rakiety [g]: | 182 |
| Stopień zaawansowania: | Średnio zaawansowany |
| Rodzaj: | Butelka |
|---|---|
| Materiał wykonania: | Silikon, Tworzywo PP |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Przeznaczenie: | Do mycia butelek i smoczków |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wiek dziecka: | 3 m+ |
| Antykolkowa: | Tak |
| Zawartość zestawu: | 1 x butelka 1 x smoczek 1 x płyn do mycia |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Łożyska |
|---|---|
| Materiał - kółka: | Stal chromowa |
| Średnica kółek [mm]: | 8 |
| ABEC-9 | |
| Przeznaczenie: | Do deskorolki, Do hulajnogi, Do rolek |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Zawartość zestawu: | 2 hantle |
| Ergonomiczny uchwyt: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowy spód |
|---|---|
| Rodzaj: | Podkładka pod mysz |
| Podkładka podświetlana: | Nie |
| Podkładka z poduszką: | Nie |
| Materiał wykonania: | Tkanina |
| Głębokość [mm]: | 210 |
| Szerokość [mm]: | 250 |
| Grubość [mm]: | 2.5 |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczna synchronizacja danych, Automatyczne włączanie... |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Hantla |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Materiał: | Neopren, Żeliwo |
| Zawartość zestawu: | 2 hantle |
| Ergonomiczny uchwyt: | Nie |
| Funkcje: | Możliwość mycia w zmywarce |
|---|---|
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Szkło |
| Wysokość [cm]: | 8.9 |
| Możliwość mycia w zmywarce: | Tak |
| Możliwość użycia w kuchence mikrofalowej: | Tak |
| Kolor: | Przeźroczysty |
| Funkcje dodatkowe: | Efekty dźwiękowe |
|---|---|
| Rodzaj: | |
| Seria: | |
| Wiek: | 5+ |
| Zawartość zestawu: | 3 banknoty Stitch, Skarbonka |
| Kolor: | Niebiesko-różowy |
| Funkcje dodatkowe: | Zapięcie na rzep |
|---|---|
| Rodzaj: | Organizer |
| Materiał: | Oxford 600D |
| Miejsce zastosowania: | Bagażnik |
| Liczba przegródek: | 8 |
| Kolor: | Czarny |
| Funkcje: | Otwór na baterię, Ociekacz, Automatyczny korek, Bateria w zestawie, Odporność na powstawanie plam... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na uderzenia, Odporność na wysokie temperatury, Odporność na zarysowania |
| Seria: | Sparta Plus |
| Typ: | Wpuszczany |
| Wykonanie: | Pyragranit |
| Wymiary (głęb. x szer. ) [cm]: | 48 x 78 |
| Kolor: | Karbonowy |
| Minimalna szerokość podbudowy [cm]: | 50 |