- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (598)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Elektroniczna |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 50 |
| Jednostki wagowe: | Funt [lb], Kilogram [kg] |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 10000 |
| Dokładność pomiaru: | 0.1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
|---|---|
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 2000 |
| Dokładność pomiaru: | 0.1 g |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 10000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 150 |
|---|---|
| Dokładność pomiaru [g]: | 5 |
| Jednostki wagowe: | Funty, Gramy, Kilogramy, Uncje |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - funt, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 10000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Port USB |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 1.8 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 25 g |
| 1.5 | |
| Funkcje: | Z misą |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
Sugerowana cena producenta:
69,90 zł
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr, Oz - uncja |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Funkcje: | Dietetyczna, Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - Oz |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 0.8 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr |
|---|---|
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Typ wagi: | Elektroniczna, Mechaniczna |
| Maksymalne obciążenie [g]: | 5000 |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| 5 | |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia, Z misą |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
|---|---|
| Dokładność pomiaru [g]: | 50 |
| Jednostki wagowe: | Kg |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |