- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (598)
Komputery i tablety (3)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (5)
Rowery i hulajnogi (83)
Fitness i sport (52)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Bluetooth, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Pomiar BMI, Pomiar tętna, Pomiar tkanki kostnej... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Podświetlany wyświetlacz... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczna synchronizacja danych, Automatyczne włączanie... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Czujnik nacisku, Dokładność podziałki 100g, Podświetlany wyświetlacz... |
| Kolor: | Ciemnoszary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Aplikacja mobilna, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Bluetooth... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | Fl - Oz, G - gram, Lb - Oz, Ml - mililitr, Oz - uncja |
| Kolor: | Czarny |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza impedancji bioelektrycznej (BIA), Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne wyłączanie... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie |
| Kolor: | Przezroczysto-srebrny |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Jednostki wagowe: | Kilogram [kg] |
| Kolor: | Czerwony |
| Typ: | Elektroniczna |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 100 |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Czytelny wyświetlacz LCD, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Kolor: | Biały |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie, Czujnik temperatury, Funkcja tarowania, Funkcja zerowania, Niebieski podświetlany ekran... |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Waga elektroniczna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło hartowane |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb, Podświetlany wyświetlacz |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Dwa mikrofony, HDR, Slow Motion |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | 4000 x 3000 |
| Liczba klatek na sekundę: | 2.7K - 100 kl/s, 2.7K - 24 kl/s, 2.7K - 25 kl/s, 2.7K - 30 kl/s, 2.7K - 50 kl/s, 4K - 24 kl/s, 4K - 25 kl/s... |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie, Funkcja stopniowego doważania i zerowania ciężaru naczynia (TARA)... |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Ml - mililitr |
| Kolor: | Biały |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Typ wagi: | Mechaniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowe nóżki, Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st |
| Kolor: | Biało-czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne rozpoznawanie użytkowników, Automatyczne włączanie, Automatyczne wyłączanie... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Wskaźnik przekroczenia obciążenia |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Kg - kilogram, Lb - funt, Oz - uncja |
| Kolor: | Biały |
| Wskaźnik przekroczenia obciążenia: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Zasilanie: | Bateryjne |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Wyświetlacz LCD |
| Jednostki wagowe: | Funty, Kilogramy |
| Kolor: | Turkusowy |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 120 |
| Dokładność pomiaru [g]: | 5 |
| Automatyczny wyłącznik: | Nie |
| Funkcja HOLD: | Nie |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne tarowanie (zerowanie), Automatyczne wyłączanie, Wyświetlacz LCD |
| Dokładność pomiaru: | 0.1 g |
| Jednostki wagowe: | G - gram, Oz - uncja |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 200 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pamięć pomiaru, Pomiar tkanki tłuszczowej, Analiza ciała |
| Funkcje dodatkowe: | Analiza masy ciała, Antypoślizgowe nóżki |
| Kolor: | Szary |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Szkło |
| Maksymalna waga [kg]: | 150 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje: | Pomiar tkanki tłuszczowej |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączanie, Pomiar BMI, Pomiar tkanki kostnej, Pomiar tkanki mięśniowej... |
| Kolor: | Biały |
| Typ wagi: | Elektroniczna |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Tworzywo sztuczne |
| Maksymalna waga [kg]: | 180 |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość wyboru jednostki: kg / lb / st, Quick-Start |
| Kolor: | Biały |
| Kolor dominujący: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Waga jubilerska |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Przeznaczenie: | Do biżuterii, Do herbaty, Do leków, Do przypraw, Do ziół |
| Funkcje: | Gotowanie, Gotowanie na parze, Rozdrabnianie, Siekanie, Sous Vide |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Turbo, Łączność Wi-Fi, Pokrywa misy z otworem do dodawania składników, Regulacja temperatury, Timer, Wyświetlacz |
| 1300 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.5 |
| Seria: | I-Coook |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Gotowanie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany, Wyrabianie ciasta |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 6 automatycznych przepisów, Podgrzewanie, Ruch planetarny, Waga kuchenna |
| 1400 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 5, 7 |
| Seria: | Inna, Titanium Chef Patssier |
| Liczba poziomów obrotów: | 8 |
| Funkcje: | Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Mielenie mięsa, Mieszanie, Podgrzewanie, Siekanie, Smażenie, Sous Vide... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 12 stopniowa regulacja prędkości, 8 automatycznych programów, Automatyczne wyłączanie, Dokładne mieszanie... |
| 1000 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.5 |
| Liczba poziomów obrotów: | 12 |
| Funkcje: | Duszenie, Emulgacja, Fermentacja, Gotowanie, Gotowanie na parze, Konfitowanie, Kruszenie lodu, Mielenie ziaren... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja automatycznego czyszczenia, Funkcja SlowMambo, Funkcja Turbo, Możliwość mycia części w zmywarce, Podgrzewanie... |
| 1600 | |
| Pojemność misy roboczej [l]: | 3.3 |
| Liczba poziomów obrotów: | 10 |