- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 35000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 4000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-brązowy |
Zakres od A do G
| 256 | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Złącza: | Złącze USB |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Tablety z obsługą stylusów Bluetooth |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Funkcje dodatkowe: | 32 skróty, Aktywacja AI, Czas pracy do 17 godzin... |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | USB-C |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie), USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Czas pracy do 10 godzin, Funkcja automatycznego uśpienia, Konstrukcja magnetyczna, Metalowy korpus pióra... |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 13.5 x 7 |
| Zastosowanie: | Aparat natychmiastowy |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlenie wnętrza |
| 1.2 | |
| 1630 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Szkło-tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Schowek na przewód |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 44000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Tab S10 FE, Samsung Galaxy Tab S10 FE+, Samsung Galaxy Tab S9 FE, Samsung Galaxy Tab S9 FE+ |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Funkcje dodatkowe: | 4096 poziomów nacisku rysika, Ładowanie bezprzewodowe, Wodoszczelność, Wykrywanie nacisku i nachylenia |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Czas czuwania: do 1 roku po pełnym naładowaniu, Czas ładowania: 15 min, Czas pracy do 9 godzin, Czułość na nachylenie... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie wyłącza się po 5 minutach nieaktywności, Bluetooth, Magnetyczne przytwierdzanie do obudowy tabletu |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| 128 | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0, Modem 2G,Modem 3G,Modem 4G LTE, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB, Złącze słuchawkowe |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (11. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Nie |
| Sposób ładowania: | USB-C |
| Funkcje dodatkowe: | Automatycznie wyłącza się po 5 minutach nieaktywności, Czas ładowania: 30 min., Czas pracy do 10 godzin... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Bezpieczny w dotyku, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody |
| 1.7 | |
| 1800 | |
| Element grzejny: | Grzałka płytowa |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje dodatkowe: | Lampka kontrolna, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
Zakres od A do G
| 512 | |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3 |
| Złącza: | Złącze USB |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
949 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |