- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.5 | |
| 2200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Double Wall - podwójna ścianka, Dwustronny wskaźnik poziomu wody, Kontroler Strix, Obrotowa podstawa... |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czas pracy do 10 godzin, Funkcja automatycznego uśpienia, Konstrukcja magnetyczna, Metalowy korpus pióra... |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad Air (4. generacji), iPad Air (5. generacji), iPad mini (6. generacji), iPad Pro 11 cali (1. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie), USB-C |
| Materiał: | Poliwęglan, Tworzywo ABS |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowa konstrukcja, Cicha praca, Double Wall - podwójna ścianka, Lampka kontrolna, Schowek na przewód |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.5 | |
| 1800 | |
| Funkcje dodatkowe: | 6 ustawień temperatury, Dotykowy panel sterowania, Keep Warm, Tryb czuwania... |
Zakres od A do G
| 13", 2732 x 2048px, Liquid Retina,IPS | |
| 256 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.5 | |
| 2200 | |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość regulowania temperatury wody, Podtrzymywanie temperatury |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Czas ładowania: około 1 godziny, Czas pracy do 10 godzin, Funkcja automatycznego uśpienia, Konstrukcja magnetyczna... |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Materiał: | Poliwęglan, Tworzywo ABS |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Moc maksymalna [W]: | 190 |
| Złącza: | HDMI, USB-C |
| Moc [W]: | |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth, Urządzenia ze złączem HDMI |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | USB-C |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 12 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Kompatybilność: | Apple iPhone 15 |
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | 15 konfigurowalnych trybów pracy, Czas czuwania: do 1 roku po pełnym naładowaniu, Czas pracy do 10 godzin... |
| Rodzaj: | Rysik |
| Kompatybilność: | iPad |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Materiał: | Polioksymetylen, Stop aluminium |
Zakres od A do G
| 11", 2360 x 1640px, Liquid Retina,IPS | |
| 512 | |
| 12 | |
| Apple M4, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 26 |
Zakres od A do G
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | USB-C |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 14 |
| Odporność na zachlapanie: | Tak |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |