- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 1600 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Neodym, Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 42000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biało-złoty |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Nożycowa |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S26 Ultra |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Złącza: | TF, USB |
| Moc [W]: | |
| Czas pracy na akumulatorze [h]: | 6 |
| Odporność na zachlapanie: | Nie |
| Zgodność z urządzeniami: | Urządzenia z Bluetooth |
| Zasilanie: | |
| System dźwięku: |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Typ klawiatury: | Magnetyczna |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone Air |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 30000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13, iPhone 13 Pro |
| Kolor: | |
|---|---|
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 10 x 13.5 x 7 |
| Zastosowanie: | Aparat natychmiastowy |
| Przegrody wewnętrzne: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy |
| 1.5 | |
| 1500 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Ceramika |
| Funkcje dodatkowe: | Kontroler Strix, Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Schowek na przewód |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 12000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 26000 |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Dominujący kolor: | Bezbarwny |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 17 Pro Max |