- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1430)
AGD (218)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (510)
Smartfony i zegarki (672)
Foto i kamery (29)
Gaming (52)
Fitness i sport (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S25 Ultra |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S25 Ultra |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
Zakres od A do G
| 128 | |
| Apple A17 Pro, 6-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | iPadOS 18 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.3, Modem 5G, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 15 Pro |
Sugerowana cena producenta:
48,99 zł
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 13 Pro |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 13 Pro |
Sugerowana cena producenta:
48,99 zł
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 Plus |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 14 Plus |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, Skóra ekologiczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 0.8 | |
| 1400 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczne wyłączenie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Funkcje: | Tacka na okruchy, Rozmrażanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu opiekania |
| Funkcje dodatkowe: | 7-stopniowa regulacja stopnia opiekania, Antypoślizgowe nóżki, Automatyczne centrowanie pieczywa, Lampki kontrolne... |
| Liczba tostów: | 2 |
| Wykonanie obudowy: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Materiał: | Poliwęglan, Tworzywo ABS |
| Funkcje dodatkowe: | Bezprzewodowe ładowanie - około 1 h, Czas pracy do 10 godzin, Funkcja automatycznego uśpienia... |
| Kompatybilność: | iPad (10. generacji), iPad (6. generacji), iPad (7. generacji), iPad (8. generacji), iPad (9. generacji)... |
| Ładowanie magnetyczne: | Tak |
| Sposób ładowania: | Bezprzewodowo (magnetycznie) |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy Z |
| Model telefonu: | Galaxy Z Flip 6, Galaxy Z Flip 7 FE |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Z Flip 6, Samsung Galaxy Z Flip 7 FE |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil myszy: | Praworęczny |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy S |
| Model telefonu: | Galaxy S24 |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy S24 |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Kolor: | Biało-niebieski |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB-C |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Wymiary wewnętrzne [cm]: | 11 x 13 x 5.5 |
| Zastosowanie: | Aparat natychmiastowy, Zdjęcia |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Profil myszy: | Praworęczny |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 1.7 | |
| 2000 | |
| Element grzejny: | Grzałka ukryta |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | Obrotowa podstawa, Filtr antyosadowy, Wskaźnik poziomu wody, Retro |
| Funkcje dodatkowe: | Podświetlony przycisk włączenia i wyłączenia, Schowek na przewód, Szybkie gotowanie małych ilości wody... |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui nakładka |
| Materiał: | Silikon |
| Marka telefonu: | Samsung |
| Seria telefonu: | Galaxy Z |
| Model telefonu: | Galaxy Z Flip 7 FE |
| Kompatybilność: | Samsung Galaxy Z Flip 7 FE |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui magnetyczne, Etui nakładka |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Kompatybilność: | Apple iPhone 16 |
| Dominujący kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Etui |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone |
| Kompatybilność: | iPhone |