- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (151)
AGD (55)
AGD do zabudowy (23)
AGD małe (17)
Komputery i tablety (93)
Smartfony i zegarki (1556)
Foto i kamery (4)
Gaming (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Onyks |
| Model smartwatcha: | Watch 10 42mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Model smartwatcha: | Watch 10 46mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Model smartwatcha: | Watch 10 46mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Onyks |
| Model smartwatcha: | Watch 10 42mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Model smartwatcha: | Watch Ultra 2 Cellular 49mm Bransoleta mediolańska z tytanu M |
| Seria: | Apple Watch Ultra 2 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Czarny |
| Model smartwatcha: | Watch Ultra 2 Cellular 49mm Bransoleta mediolańska z tytanu S |
| Seria: | Apple Watch Ultra 2 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Nie | |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Księżycowa poświata |
| Model smartwatcha: | Watch SE Sport Loop 44mm |
| Seria: | Apple Watch SE 2024 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Złoty |
| Model smartwatcha: | Watch 10 46mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria smartwatcha: | , , |
| Model smartwatcha: | Apple Watch Ultra (49mm), Apple Watch Ultra 2 (49mm), Apple Watch Ultra 3 (49mm) |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Cechy dodatkowe: | Powłoka oleofobowa, Precyzyjne wykonanie, Wytrzymałość 9H, Zachowuje pełną wrażliwość na dotyk |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Onyks |
| Model smartwatcha: | Watch 10 46mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Smartwatch |
|---|---|
| Tak | |
| Komunikacja: | 4G (LTE) eSIM, Bluetooth, NFC, WiFi |
| iOS | |
| Tak | |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Kolor: | Naturalny |
| Model smartwatcha: | Watch 10 46mm GPS + Cellular |
| Seria: | Apple Watch Series 10 |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-niebieski |
| Materiał: | Elastan, Nylon, Poliester, Tytan |
| Seria smartwatcha: | Apple Watch 8/9/10/11, Apple Watch SE 1/2/3, Apple Watch Ultra 1/2/3 |
| Model smartwatcha: | Apple Watch (44mm), Apple Watch 4 (44mm), Apple Watch 5 (44mm), Apple Watch 6 (44mm), Apple Watch 7 (45mm)... |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Liczba uchwytów: | 2 |
| Maksymalna waga użytkownika [kg]: | 50 |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Zastosowanie: | Dla graczy |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | |
| Materiał: | Poliuretan, Skóra syntetyczna, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |