- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (34)
Komputery i tablety (8)
Książki, muzyka, film (19)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 50" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 100" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 85" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 43" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 98" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 98" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
43 999 zł
Zakres od A do G
| 55" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 43" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 100" RGB, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 100" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 50" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 55" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
899 zł
Zakres od A do G
| 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 115" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
99 999 zł
Zakres od A do G
| 24" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Nie |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
779 zł
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 360Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, 360Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 32GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 360Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Windows 11 Home | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci SD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Intel Core i7-12800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |