- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (204)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wieprzowina z indykiem |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Ekstrakt z juki, Indyk 21%, Wieprzowina 60%, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Białko sojowe, Białko surowe 9.2%, Popiół 1.9%, Tłuszcz surowy 6.8%, Wilgotność 75.1%, Włókno surowe 1.3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Mokra |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kaczka z indykiem |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1.5 |
| Skład: | Juka 0.005%, Ryż biały 25%, Ryż łamany 25%, Surowe mięso indyka 11%, Suszone mięso drobiowe 5%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 22%, Oleje i tłuszcze surowe 14%, Tłuszcz drobiowy, Konserwanty, Olej z łososia, Popiół surowy 6.5%... |
| Witaminy i minerały: | Biotyna, Chlorek choliny, Cynk, Fosfor 0.9%, Jod, Mangan, Miedź, Niacynamid, Pierwiastki śladowe, Selen, Wapń 1.4%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną |
| Waga: | 7.2 kg |
| Skład: | Kurczak 50%, Wieprzowina 30%, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 6.5%, Białko sojowe, Białko surowe 9.1%, Popiół 1.8%, Wilgotność 73.8%, Włókno surowe 1.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 18 |
| Typ: | Mokra |
Wartość poza zestawem:
142,20 zł
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną |
| Waga: | 4.8 kg |
| Skład: | Kurczak 50%, Wieprzowina 30%, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 6.5%, Białko sojowe, Białko surowe 9.1%, Popiół 1.8%, Wilgotność 73.8%, Włókno surowe 1.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 12 |
| Typ: | Mokra |
| Rodzaj karmy: | Mokra, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną |
| Waga: | 2.4 kg |
| Skład: | Kurczak 50%, Wieprzowina 30%, Ekstrakt z Jukki Schidigera, Przyprawy, Woda, Zboża |
| Składniki analityczne: | Tłuszcz surowy 6.5%, Białko sojowe, Białko surowe 9.1%, Popiół 1.8%, Wilgotność 73.8%, Włókno surowe 1.6% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Mangan, Miedź, Składniki mineralne, Witamina A, Witamina D3, Witamina E, Żelazo |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 6 |
| Typ: | Mokra |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Moc [W]: | 12 |
| Pojemność zbiornika na wodę [l]: | 0.1 |
| Poziom hałasu [dB]: | 36 |
| Zabezpieczenia: | Ochrona przed brakiem wody |
| Funkcje dodatkowe: | Nie zawiera BPA, Praca bezprzewodowa |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Sterowanie: | Mechaniczne |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Zabezpieczenia: | Automatyczne wyłączanie |
| Funkcje dodatkowe: | Aromaterapia |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Perełki |
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Seria zapachowa: | Unstoppables Ariel |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 45 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 15 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 30 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 10 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Wołowina z tuńczykiem i ziołami |
| Waga: | 15 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Suszona wołowina 30%, Suszony tuńczyk 4%, Suszone drożdże piwne 0.2%, Hydrolizowana wątroba kurczaka 3%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 30%, Olej z łososia 0.5%, Tłuszcz drobiowy, Tłuszcz surowy 20%, Kwasy tłuszczowe Omega 3 0.45%... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 1.5%, Glukozamina, Jod, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Siarczan chondroityny, Tauryna, Wapń 2.5%... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Typ: | Sucha |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mopa |
| Kompatybilność: | Euroflex Thermal X1 |
| Zawartość zestawu: | 5 x wkład zapachowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mopa |
| Kompatybilność: | Euroflex Thermal X1 |
| Zawartość zestawu: | 5 x wkład zapachowy |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do mopa |
| Kompatybilność: | Euroflex Thermal X1 |
| Zawartość zestawu: | 5 x wkład zapachowy |
56,42 zł
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Waga: | 24 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Pszenica, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 8 |
| Typ: | Sucha |
| Rodzaj karmy: | Sucha, Dorosły, Niskotłuszczowa |
|---|---|
| Waga: | 12 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Gluten pszenny, Hydrolizowana chrząstka, Mączka z aksamitki, Pszenica, Ryż, Wysłodki buraczane |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Hydrolizowane białko zwierzęce, Suszone białko drobiowe, Suszone białko wieprzowe... |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Jod, Klinoptylolit pochodzenia osadowego, Mangan, Miedź, Minerały, Selen, Witamina A... |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Typ: | Sucha |
| Skład: | Adhesive, Cellulose, Ink, Odor neutralizer, Parfum, Polacrylate (AGM), Polyester, Polyethylene, Polypropylene |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 76 |
| Zawartość zestawu: | 76 x wkładka higieniczna ALWAYS Daily Fresh Normal |
| Zapachowe: | Tak |
| Rozmiar: | N |
| Informacje dodatkowe: | Bardzo dobre właściwości wchłaniające, Delikatnie perfumowane, Długotrwały komfort, Neutralizują nieprzyjemny zapach... |
| Seria: | Daily Fresh Normal |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Seria zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Zawartość zestawu: | 1 x wkład zapachowy, 1 x wtyczka elektryczna |
| Seria: | 3Volution |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Seria zapachowa: | Bawełna Starter |
| Zawartość zestawu: | 1 x wkład zapachowy, 1 x wtyczka elektryczna |
| Seria: | 3Volution |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kompozycja zapachowa: | Bawełna |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: |
| Zawartość zestawu: | 1 x dyfuzor, 1 x wkład zapachowy, 3 x bateria |
|---|---|
| Seria: | Aroma mist |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kompozycja zapachowa: | Biała peonia i kwitnący jaśmin |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: |
| Zawartość zestawu: | 1 x dyfuzor, 1 x wkład zapachowy, 3 x bateria |
|---|---|
| Seria: | Aroma mist |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kompozycja zapachowa: | Świeże pranie i biała orchidea |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | ambrowe, aromatyczne, skórzane |
| Dla kogo: | Dla mężczyzn |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Woda toaletowa (EDT) |
| Grupa zapachowa: | ambrowe, aromatyczne, skórzane |
| Dla kogo: | Dla kobiet |
|---|---|
| Rodzaj zapachu: | Perfumy (Parfum) |
| Grupa zapachowa: | fougere, orientalne, waniliowe |