- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (8)
AGD małe (67)
Smartfony i zegarki (1)
Fitness i sport (1)
Dom (207)
Warsztat i ogród (2)
Artykuły dla zwierząt (201)
Zabawki i LEGO (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Seria: | Electric |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 80 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Informacje: | , |
| Pojemność [ml]: | 20 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Purple Orchid & Blueberries |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Moc mikrofal: | 800 |
| Wymiary (GxSxW) [cm]: | 39.2 x 49 x 27.5 |
| Funkcje podstawowe: | Gotowanie, Grill, Neutralizacja zapachów, Podgrzewanie, Rozmrażanie |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 68 | |
| Pojemność [ml]: | 1700 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Silk Lily |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Water Lily & Pink Grapefruit |
| Seria: | 3Volution |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 90 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Kompozycja zapachowa: | Księżycowa wanilia |
| Informacje: | , |
| Pojemność [ml]: | 40 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
| Seria zapachowa: | Gold Orchid |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Rodzaj produktu: | Perełki |
| Seria zapachowa: | Cotton Fresh |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Tiare Flower & Red Fruits |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Water Lily & Pink Grapefruit |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Tiare Flower & Red Fruits |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 51 | |
| Pojemność [ml]: | 1275 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Passion Flower & Bergamot |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do płukania |
| 64 | |
| Pojemność [ml]: | 1600 |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Autodozowanie: | Nie |
| Hipoalergiczny: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Seria zapachowa: | Passion Flower & Bergamot |
| Trwałość zapachu: | do 30 dni |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Kwiaty i wiosna |
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 2 |
| Kolor: | Szaro-różowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kompozycja zapachowa: | Bergamotka kalabryjska, Cytrusowa, Kardamon |
|---|---|
| Cechy: | Wyselekcjonowane i naturalne składniki, Wysokiej jakości ręczne wykonanie produktu |
| Wymiary [cm]: | 23 x 0.5 |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Funkcje: | Regulacja poziomu wilgotności, Wyświetlacz |
| Poziom hałasu [dB]: | 35 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Seria: | Freshmatic |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 70 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Orzeźwiająca Bawełna i Kwiat Migdałowca |
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Seria: | Electric |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 80 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 20 ml |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Seria zapachowa: | Wiosenne przebudzenie |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba wkładów w opakowaniu: | 1 |
| Seria: | Air |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 146 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Wiosenne Kwiaty |
| Informacje: | |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Seria: | Air |
|---|---|
| Trwałość zapachu: | do 146 dni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Kompozycja zapachowa: | Złota Orchidea |
| Przeznaczenie: | Do domu |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Rodzaj produktu: | Odświeżacz |
| Zasilanie: | Ręczny |
| Sterowanie: | Elektroniczne |
|---|---|
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury, Filtr antyzapachowy |
| Zasilanie: | 220-230 V |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
| 5.7 | |
| Informacje: | |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do prania |
| Zastosowanie: | Uniwersalne |
| Hipoalergiczny: | Nie |
| Rodzaj produktu: | Listki |
| Seria zapachowa: | Bezzapachowy |
| Liczba prań (kapsułek): | 40 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Dla gryzoni, Dla kotów, Dla psów |
| Pojemność [ml]: | 250 |
| Zastosowanie: | Do klatek, Do kuwet, Do legowisk |
| Typ: | Spray |
| Informacje dodatkowe: | Akceptowalny przez wszystkie zwierzęta, Długotrwałe działanie, Skutecznie neutralizuje nieprzyjemny zapach z kuwety |
| Wyposażenie: | 1 x neutralizator 250 ml |
| Trwałość zapachu: | Do 12 tygodni |
|---|---|
| Kompozycja zapachowa: | Herbata i trawa cytrynowa |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Cechy: | Intensywny i długotrwały zapach |
| Wymiary [cm]: | 9.3 x 9.3 x 12.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do kuwet |
| Informacje dodatkowe: | Neutralizuje nieprzyjemne zapachy, Zapewnia świeżość w okolicy kuwety |
| Wyposażenie: | 4 x wkład do eliminatora zapachu kuwety |
| Kolor: | Wielokolorowy |