- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7955)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Włącznik pneumatyczny |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do młynka do odpadów |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Pojemność [ml]: | 350 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25-35 mm |
| Materiał: | Metal |
| Kolor: | Szary |
| Szerokość [cm]: | 5.7 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Głębokość [cm]: | 5.7 |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 30 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Chrom |
| Szerokość [cm]: | 5.3 |
| Wysokość [cm]: | 23.4 |
| Głębokość [cm]: | 5.3 |
Sugerowana cena producenta:
99,90 zł
| Materiał: | Stal szlachetna |
|---|---|
| Kolor: | Złoty |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
| Pojemność [ml]: | 320 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Kolor: | Inox |
| Szerokość [cm]: | 9.6 |
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
| Głębokość [cm]: | 5 |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Kolor: | Stal nierdzewna |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
409 zł
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szaro-czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
|---|---|
| Wykończenie: | Stal szlachetna |
| Kolor: | Stalowy |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
|---|---|
| Kolor: | Orzechowy |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 23 |
| Wysokość [cm]: | 10.2 |
| Automatyczny: | Nie |
| Średnica odpływu [mm]: | 50 |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Satynowa platyna |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
420 zł
Sugerowana cena producenta:
69 zł
Sugerowana cena producenta:
49 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Biały-Chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Kolor: | Stalowy |
|---|---|
| Szerokość [cm]: | 54 |
| Funkcje: | Odporność na powstawanie plam, Odporność na przebarwienia, Odporny na gwałtowne zmiany temperatur... |
| Głębokość [cm]: | 44 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna szczotkowana |
| Odpływ / zawór: | 3.5 cala |
Sugerowana cena producenta:
1 819 zł
| Zastosowanie: | Do zlewozmywaków |
|---|---|
| Wykończenie: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Gwint przyłącza [cale]: | 1 1/2" |
| Kształt: | Okrągły |
| Funkcje: | Z przelewem, Zamykany |
Sugerowana cena producenta:
269 zł
Sugerowana cena producenta:
129 zł
Sugerowana cena producenta:
629 zł
| Rodzaj produktu: | Odkamieniacz |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do baterii i zlewozmywaków |
| Pojemność [ml]: | 150 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Seria producenta: | DailyClean+ |
| Informacje: |
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Kolor: | Antracyt-chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Srebrny |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
320 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Kolor: | Srebrny |
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
| Wysokość [cm]: | 29 |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
Sugerowana cena producenta:
460 zł
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do powierzchni chromowanych, Do powierzchni stalowych, Do zlewozmywaków stalowych |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Informacje: | |
| Waga produktu [kg]: | 0.51 |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Pojemność [ml]: | 300 |
|---|---|
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
| Materiał: | Mosiądz |
| Kolor: | Delikatny biały-Chrom |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do zlewozmywaków wykonanych z Silgranitu |
| Pojemność [ml]: | 150, 250 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Seria producenta: | Silgranit |
| Informacje: |
Sugerowana cena producenta:
180 zł