- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (7955)
AGD małe (8)
Dom (242)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (18)
Outlet (69)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Nakładka na wyłącznik |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do młynka do odpadów, Do zlewozmywaków |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.9 |
| Wysokość [cm]: | 31.5 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Cappucino |
| Materiał: | Mosiądz, Plastik |
Sugerowana cena producenta:
219 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 300 |
| Długość [cm]: | 16 |
Sugerowana cena producenta:
289 zł
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Szerokość [cm]: | 5.9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 25.6 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Metal |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Głębokość [cm]: | 5.9 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
Sugerowana cena producenta:
140 zł
Sugerowana cena producenta:
407 zł
| Szerokość [cm]: | 66 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Głębokość [cm]: | 51 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
| Odpływ / zawór: | Centralny |
| Szerokość [cm]: | 48.5 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny |
| Głębokość [cm]: | 38.5 |
| Wykonanie: | Stal szlachetna (polerowana) |
| Odpływ / zawór: | Centralny |
| Szerokość [cm]: | 6.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33.6 |
| Kolor: | Złoto szczotkowane |
| Materiał: | ABS, Stal nierdzewna |
| Pojemność [ml]: | 320 |
| Głębokość [cm]: | 19.4 |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Szerokość [cm]: | 9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Szerokość [cm]: | 6 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 28.1 |
| Kolor: | Złoty |
| Materiał: | Stal szczotkowana |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Głębokość [cm]: | 28.7 |
| Średnica otworu do montażu: | 25 mm |
| Szerokość [cm]: | 15.3 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 31.4 |
| Kolor: | Wulkaniczny szary |
| Materiał: | Mosiądz, Silgranit |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Głębokość [cm]: | 4.5 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
206,31 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kolor: | Czarny mat |
| Materiał: | Silikon, Stal nierdzewna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 310 |
| Długość [cm]: | 44 |
| Szerokość [cm]: | 9 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 27.3 |
| Kolor: | Złoty mat |
| Materiał: | Mosiądz, Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Głębokość [cm]: | 9 |
| Średnica otworu do montażu: | 28 mm |
| Pojemność zbiornika [ml]: | 350 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 8.6 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Miedziany |
| Materiał: | Stal szlachetna |
Sugerowana cena producenta:
409 zł
| Pojemność zbiornika [ml]: | 500 |
|---|---|
| Miejsce montażu: | Stojące |
| Szerokość [cm]: | 7.6 |
| Wysokość [cm]: | 32.7 |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Grafitowy |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
Sugerowana cena producenta:
69 zł
| Rodzaj produktu: | Armatura przelewowo-odpływowa |
|---|---|
| Przeznaczony do: | Do zlewozmywaków |
| Automatyczny: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
| Szerokość [cm]: | 5.5 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 28 |
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Pojemność [ml]: | 350 |
| Głębokość [cm]: | 9.5 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
197,00 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kolor: | Stalowy |
| Materiał: | Stal szlachetna |
| Szerokość całkowita [mm]: | 405 |
| Długość [cm]: | 16 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj produktu: | Wkładka ociekowa |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość całkowita [mm]: | 181 |
| Długość [cm]: | 44 |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
Sugerowana cena producenta:
388 zł
| Szerokość [cm]: | 10.4 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Czarny-Chrom |
| Materiał: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Głębokość [cm]: | 6.4 |
| Średnica otworu do montażu: | 55 mm |
Sugerowana cena producenta:
169 zł
| Szerokość [cm]: | 5.8 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 33 |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał: | Mosiądz |
| Pojemność [ml]: | 300 |
| Głębokość [cm]: | 5.8 |
| Średnica otworu do montażu: | 35 mm |
179,40 zł
| Szerokość [cm]: | 35 |
|---|---|
| Wysokość [cm]: | 7 |
| Automatyczny: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Długość [cm]: | 25 |
| Średnica odpływu [mm]: | 3.5 |
Sugerowana cena producenta:
499 zł