ROBOTY GOTUJĄCE
ROBOTY PLANETARNE
ROBOTY KUCHENNE
MIKSERY RĘCZNE
BLENDERY PERSONALNE
BLENDERY RĘCZNE
KIELICHOWE
| 1000 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do siekania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik z miarką 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
Wygodna regulacja mocy w uchwycie
Komfortowe blendowanie bez rozpryskiwania
Model producenta: MSM6M620
Wygodna regulacja mocy w uchwycie
Komfortowe blendowanie bez rozpryskiwania
Model producenta: MSM6M620
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do siekania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik 500 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
Taniej o 19,01 zł
599,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
549,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| 1900 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 6 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 500 ml, Pojemnik z miarką 600 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 500 ml, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie, Siekanie, Ubijanie piany |
| 1500 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Mieszanie, Rozdrabnianie, Siekanie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do krojenia, Do siekania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Dodatkowe ostrza i tarcze do krojenia, Malakser, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Miksowanie, Siekanie |
Taniej o 150,99 zł
749,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
749,99 zł
Najniższa cena od wprowadzenia towaru
Prezentowana najniższa cena od wprowadzenia towaru dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do blendowania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, Pojemnik 700 ml |
| Funkcje: | Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie |
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 6 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | 1 x końcówka blendująca, 1 x końcówka do ubijania, 1 x rozdrabniacz, Malakser, Pojemnik 1000 ml, Pokrywa... |
| Funkcje: | Krojenie, Kruszenie lodu, Mielenie, Mieszanie, Miksowanie, Rozdrabnianie, Szatkowanie, Tarcie, Ubijanie jajek... |
| 2300 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 700 ml, Szatkownica 500 ml |
| Funkcje: | Miksowanie, Rozdrabnianie |
Taniej o 47,87 zł
229,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
229,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| 200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 10 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do miksowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Mini rozdrabniacz, Pojemnik 600 ml, Spieniacz do mleka |
| Funkcje: | Krojenie, Siekanie, Szatkowanie, Ubijanie piany |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 1200 | |
| Regulacja obrotów: | Mechaniczna-płynna |
| Liczba prędkości: | 9 |
| Końcówki: | Do blendowania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik z miarką 600 ml, Rozdrabniacz |
| Funkcje: | Rozdrabnianie, Ubijanie piany |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania, Do spieniania, Do ubijania |
| Pozostałe: | Pojemnik 700 ml, Pokrywa, Rozdrabniacz, Spieniacz do mleka, Stojak na akcesoria |
| Funkcje: | Rozdrabnianie, Ubijanie jajek, Ubijanie piany, Ubijanie śmietany |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 800 | |
| Regulacja obrotów: | Elektroniczna-skokowa |
| Liczba prędkości: | 8 |
| Końcówki: | Do rozdrabniania |
| Pozostałe: | Brak |
| Funkcje: | Rozdrabnianie |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


