| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
AI - rozpoznaje potrawy i dobiera program
Aplikacja mobilna, sterowanie smartfonem
Model: AF850T
AI - rozpoznaje potrawy i dobiera program
Aplikacja mobilna, sterowanie smartfonem
Model: AF850T
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 100,88 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
749,99 zł
Cena przed kodem
699,88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
w sklepie
Air Fryer Frytkownica beztłuszczowa HISENSE HAF1900D 7l z okienkiem do obserwacji postępów gotowania
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.3 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.2 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1670 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
Sugerowana cena producenta:
599 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1830 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
Sugerowana cena producenta:
649 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.3 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.3 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 28.05.2026 r. do godz. 21:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
439,99 zł
Cena przed kodem
399,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1725 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 230 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Kratka, Ruszt |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 1.4, 3.8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 70 - 185 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Adapter, Pojemnik do gotowania, Pokrywa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.2 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
529 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Sprawdź
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Sugerowana cena producenta:
1 049 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Szuflada, Taca |
Sugerowana cena producenta:
799 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa, Taca |
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 41,91 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
459,99 zł
Cena przed kodem
364,91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 75 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Misa |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8.5 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 230 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Taniej o 20,00 zł
599,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
599,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1745 |
| Zakres temperatury (min-max): | 65 - 260 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta grillowa, Pojemnik do gotowania |
529,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
399,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.2 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 29,01 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
259,00 zł
Cena przed kodem
219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6.6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa, Taca |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.7 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 49 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Taca |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 70,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 31.05.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
349,00 zł
Cena przed kodem
299,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
559 zł
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
| Funkcje: | Programator czasowy, Regulacja temperatury |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
269,99 zł
Cena przed kodem
269,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 100 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 26,84 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 10.06.2026 r. do godz. 23:59 lub do wyczerpania puli kodów. Kod nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
309,99 zł
Cena przed kodem
271,47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.



