| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
12 wstępnie ustawionych programów
Duże okno do monitorowania procesu gotowania
Model producenta: SFR 6900BK
12 wstępnie ustawionych programów
Duże okno do monitorowania procesu gotowania
Model producenta: SFR 6900BK
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 50 - 200 °C |
Taniej o 214,13 zł
455,56 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
444,12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 5.5 | |
| Moc [W]: | 1900, 2250 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 230 °C |
Sugerowana cena producenta:
399 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 4.5 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Płyta do pizzy, Płyta grillowa |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1660 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.85 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 265 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 23 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 0 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Blacha, Ruszt |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1550 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 200 °C |
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 12 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 20,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 30.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
399,00 zł
Cena przed kodem
349,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 0.4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 220 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk |
Sugerowana cena producenta:
449 zł
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.7 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Misa |
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 6.8 | |
| Moc [W]: | 1850 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 5.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.2 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Taniej o 100,00 zł
499,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
499,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Urządzenie wielofunkcyjne Smart |
|---|---|
| 13 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Zakres temperatury (min-max): | 35 - 205 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Ruszt, Taca |
Taniej o 90,99 zł
649,99 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
649,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 6 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 12 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2.9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Taniej o 70,00 zł
519,00 zł
Cena bezpośrednio przed obniżką
519,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6 | |
| Moc [W]: | 1600 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Koszyk, Taca |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 7.6 | |
| Moc [W]: | 1750 |
| Zakres temperatury (min-max): | 30 - 200 °C |
| Możliwość mycia części w zmywarce: | Nie |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 8 |
| Zakres temperatury (min-max): | 76 - 200°C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9 | |
| Moc [W]: | 1900 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9 |
| Zakres temperatury (min-max): | 60 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 4 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1800 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 6.5 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 1.5 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 8 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 2 |
| Zakres temperatury (min-max): | 80 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Typ: | Frytkownica beztłuszczowa |
|---|---|
| 9.1 | |
| Moc [W]: | 1700 |
| Pojemność koszyka [kg]: | 9.1 |
| Zakres temperatury (min-max): | 40 - 200 °C |
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.


