Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Monitor IIYAMA ProLite XUB2490HSUH-B2 23.8" 1920x1080px IPS 100Hz 4 ms [GTG] + Norton Small Business
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, QD-OLED |
|---|---|
| 120 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR), 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 43", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 65", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 55", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 75", 3840 x 2160px, ADS |
|---|---|
| 60 | |
| 8 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 3 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24.1", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 61 | |
| 11 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 275 | |
| 0.5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 160 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1000 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR), 400 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS,PLS |
|---|---|
| 60 | |
| 3 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 (Extreme Mode), 6 (Normal Mode) | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 120 | |
| 4 (Extreme Mode), 6 (Normal Mode) | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G



