Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD małe (4)
Komputery i tablety (761)
Smartfony i zegarki (5)
Gaming (11)
Rowery i hulajnogi (1)
Outlet (19)
Znaleziono w kategoriach: (664)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i7-8550U | |
| RAM - nadrzędny: | 8GB, DDR4, 2400MHz |
| Dysk SSD - nadrzędny: | 256GB |
| Ekran - nadrzędny: | 13.9", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny dla W11: | Windows 10 Home |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth |
| Profil myszy: | Uniwersalny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 2400 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Zielony |