Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (202)
Komputery i tablety (4233)
Smartfony i zegarki (1)
Foto i kamery (19)
Gaming (179)
Fitness i sport (4)
Znaleziono w kategoriach: (3236)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core i9-11900H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | Bluetooth, USB-C |
| Profil myszy: | Praworęczny |
| Maksymalna rozdzielczość pracy [dpi]: | 8000 |
| Dla graczy: | Nie |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Ciemnoszary |