Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (217)
Komputery i tablety (4875)
Smartfony i zegarki (2)
Foto i kamery (12)
Gaming (203)
Znaleziono w kategoriach: (3768)
Filtruj produkty
Aktywne filtry
Średnia ocena produktu na podstawie opinii Klientów.
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ zestawu: | 2.0 |
|---|---|
| Liczba głośników: | 2 |
| Moc głośników (RMS): | Niskotonowego 6W |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Nie |
| Pilot: | Tak |
| Kolor obudowy: | Drewno |
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
| AMD Ryzen Al Max+ 395 | |
| RAM: | 64GB, LPDDR5X |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 8060S |
| Ekran: | 13.3", 2880 x 1800px, Matryca OLED, 60Hz, Ekran dotykowy |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |