Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (444)
Komputery i tablety (7551)
Foto i kamery (19)
Gaming (158)
Fitness i sport (7)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5838)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Standard: | ATX 3.1 |
|---|---|
| Moc [W]: | 850 |
| Typ okablowania: | Modularny |
| Certyfikat: | 80 PLUS Gold |
| Podświetlenie zasilacza: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Intel N50 | |
| RAM: | 8GB, LPDDR5X, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 128GB eMMC |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Chrome OS |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |