Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (446)
Komputery i tablety (7713)
Foto i kamery (20)
Gaming (163)
Fitness i sport (7)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5877)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| AMD Ryzen 7 260 | |
| RAM: | 32GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070 + AMD Radeon 780M |
| Ekran: | 17.3", 2560 x 1440px, Matryca IPS, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
|---|---|
| Model procesora: | Ultra 5 245KF |
| 14 | |
| Liczba wątków: | 14 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 3.6 |
| Pamięć podręczna: | 26 MB |
| Typ gniazda: | Socket 1851 |