Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (443)
Komputery i tablety (7182)
Foto i kamery (19)
Gaming (150)
Fitness i sport (6)
Dom (1)
Warsztat i ogród (2)
Znaleziono w kategoriach: (5579)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Intel Core Ultra 5-135U | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Ekran: | 14", 1920 x 1200px, Matryca IPS |
| System operacyjny: | Windows 11 Professional |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
DO WRZEŚNIA NIE PŁACISZ
| Możliwość regulacji: | Nie |
|---|---|
| Podświetlenie: | Brak |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość [mm]: | 186.8 |
| Szerokość [mm]: | 144.7 |